HISWeld HIS16V33015 - Aktion
fikseeritud hind lisandub käibemaks
Seisund
Uus
Asukoht
Austria Austria
Keevituslaud HISWeld HIS16V33015 - Aktion
more Images
HISWeld HIS16V33015 - Aktion
HISWeld HIS16V33015 - Aktion
HISWeld HIS16V33015 - Aktion
HISWeld HIS16V33015 - Aktion
HISWeld HIS16V33015 - Aktion
Andmed masina kohta
Masina nimetus:
Keevituslaud
Tootja:
HISWeld
Mudel:
HIS16V33015 - Aktion
Seisund:
uus
Hind ja asukoht
Asukoht:
2351 Wiener Neudorf, Österreich Austria
A21427657
Viitenumber:
Värskendus:
viimati kuupäeval 07.05.2026
Kirjeldus
neu
ca. 2 - 4 Wochen ab Auftr
3000 x 1500 mm
3000 kg
755 kg
100 mm
12 mm
16 mm
THIS MODEL FORMS THE BASIS OF THE ENTIRE SYSTEM. IT CAN BE EXTENDED ON ALL FIVE SIDES AS REQUIRED.
Our tables are characterised by the high degree of hardness with our Cr75M+ hard chrome plating, the very high degree of accuracy of +/- 0.05 mm on the entire table surface and the tolerances of the hole diameters of the entire hole pattern.
3D standard welding and clamping table,
Godpfx Aoyq Srlsinobl
3000 x 1500 x 200 mm with Cr75M+ hard chrome plating
Table system: 16 mm
Material thickness: 12 mm
Including table substructure and standard table legs
* S355J2+N with Cr75M+ hard chrome plating
* Hole: 16 mm, material thickness: 12 mm
* Including coated table substructure
* Side panel 200 mm with 2-row hole pattern and 25 mm hole spacing
* Table top with 2-sided fine scaling and 50 x 50 mm grid line