Turu eeskirjad - Machineseeker.ee

Turu eeskirjad

Ainult konkreetseid pakkumisi

Sisestage andmebaasi ainult konkreetsed pakkumised. Reklaame, mis koosnevad ainult loosungitest nagu "kõik xy masina tüübid", ei saa kahjuks aktiveerida. Reklaami kohta tuleb pakkuda kas konkreetset masinat või mitmest masinast koosnevat kindlat paketti. Masinapaketi puhul on vaja reklaamtekstis selgelt kirjeldada sellega seotud masinaid. Kogemused näitavad siiski, et üksikute masinate reklaamidele pööratakse oluliselt rohkem tähelepanu kui masinapakettidele.

Reklaamid alati koos sisuka tehnilise kirjeldusega

Lisage oma kuulutuste juurde sisukas kirjeldus tehniliste andmete väljale Machineseeker. Reklaam ilma tehniliste andmeteta ei ole meil võimalik. Kasulikke nõuandeid tugevalt müüvate reklaamide loomiseks leiate siit.

Anonüümne või kastinumbri reklaam ei ole võimalik.

Lisage oma müüja profiilile oma täielik nimi ja aadress. Anonüümne reklaam ei ole meil kahjuks võimalik.

Kuulutuse tekstis ei tohi olla telefoni-/faksinumbreid ega e-posti aadresse.

Kuulutused ei tohi sisaldada telefoninumbreid, faksinumbreid, mobiiltelefonide numbreid ega e-posti aadresse. Teie kontaktandmed genereeritakse automaatselt teie kliendikontolt ja need kuvatakse ka valmis reklaamis. Seetõttu ei ole vaja sisestada oma kontaktandmeid kuulutuse teksti.

Reklaamides ei ole Interneti-aadresse

Reklaamitekst ja teie masinapakkumiste pildid ei tohi sisaldada internetiaadresse. Kui olete huvitatud oma kodulehe logoreklaamist, saate selle broneerida kuskil.

Viited muudele reklaamidele puuduvad

Reklaamid ei tohi sisaldada viiteid teenusepakkuja teistele reklaamidele. Lisaks ei ole lubatud viited teenusepakkuja veebipoodidele ja muudele kaubandus- või oksjoniplatvormidele.

Kuulutusena reklaamitud masinad ei tohi olla osa oksjonist.

Müüdud esemete kustutamine

Palun kustutage või peatage müüdud esemed kohe. Me püüame alati oma andmebaasi ajakohastada. Seetõttu on AGB autode ühiskasutus äärmiselt ebasoovitav või keelatud.

Pärast reklaami kustutamist uut üleslaadimist ei toimu

Varem kustutatud reklaami viivitamatu üleslaadimine ei ole lubatud konkurentsi moonutamise tõttu.

Logod ei ole masinapiltidena või masinapildis

Ärge postitage ettevõtte logosid masinapiltidena. Ettevõtte logode paigutamine masinapiltidele on samuti keelatud.

Ainult need pildid, mille kasutamiseks on teil luba

Samuti võib tootjafotosid, mille autoriõigused kuuluvad tootjale endale või konkurentide fotodele, üles laadida ainult vastava autoriõiguse omaniku kirjalikul loal.

Puuduvad paigutuspildid

Reklaamipildid, mis sisaldavad ainult "foto järgmiseks" vms, ei ole võimalikud.

Ärge kopeerige konkurentide tekste

Palun koostage oma müügiobjektide tehnilised kirjeldused ise. Tekstide ja tekstiosade kopeerimine teiste müüjate reklaamidest on keelatud ja toob tavaliselt ainult probleeme, mida te ei soovi.

Reklaamides puuduvad märksõnade/otsingusõnade nimekirjad

Esitage ainult vastavate masinate asjakohased tehnilised kirjeldused. Võtmesõnade või otsingusõnade nimekirjade kasutamine ei ole võimalik. Samuti ei ole võimalik reklaamida muid masinaid, tooteid, tarbekaupu ja üldist reklaami.

Ettevõtte nimed ja sõnade kordused reklaami pealkirjas ei ole lubatud.

Keelatud on oma ettevõtte nime mainimine ja sõnade kordamine reklaami pealkirjas. Tootjad on sellest määrusest välja jäetud.

Valige õige masinakategooria

Palun hoolitsege ka enda huvides selle eest, et teie kuulutused paigutatakse õigetesse kategooriatesse.

Ei 1€ reklaami

Palun ärge lisage reklaamides 1€ hindu. Reklaamid, mille ostuhinnaks on märgitud 1€ (ka FP või VB), ei aktiveeru. Kui te ei soovi hinda sisestada, siis jätke hinna väli sisestamisel tühjaks. Seejärel kuvatakse teie reklaami kohta automaatselt märkus "Hinnainfo".

Ei ole reklaami pealkirju

Sisestage masina nimetuse / sõidukitüübi ning tootja ja mudeli kohta sisulised andmed ja ärge kasutage reklaami sõnastust. See on ainus viis, kuidas potentsiaalsed ostjad leiavad teie kuulutused otsingufunktsiooni kaudu.

Kontaktandmete telefoninumbrid, mis on kättesaadavad

Oma kontaktandmeid esitades lisage kindlasti kontakttelefoninumber.

Ei mingeid mitmekordseid reklaame

Ärge postitage sama objekti rohkem kui üks kord.

Täiendavad turureeglid buy-it-now pakkumiste jaoks

Kontaktandmed puuduvad

Ostu-märguanded ei tohi sisaldada mingeid kontaktandmeid. Lisaks telefoninumbritele, faksinumbritele, mobiiltelefoni numbritele ja e-posti aadressidele sisaldab see ka ettevõtte enda nime, ettevõtte enda logo, enda aadressi ja kontaktisikute nimesid. Pildid, videod ja faili manused ei tohi samuti sisaldada kontaktandmeid. Sellised märkused nagu "Refurbished by [ettevõtte nimi]" ei ole lubatud.

Reklaami asukoha teave jaotises "Reklaami asukoht" peab piirduma linna ja riigiga (nt Essen, Saksamaa). Täpset aadressi, sealhulgas tänavat, maja numbrit ja postiindeksit ei ole lubatud märkida.

Põhjalik kirjeldus

Teie "osta kohe" kuulutused müüvad eriti hästi, kui need on põhjalikud ja täpselt kirjeldatud. Üksikasjalik teave võimaldab lihtsat müüki ja vähendab teie töökoormust. Suurendage enesekindlust, tagades õigekirja- ja grammatikareeglite õige kasutamise.

Soovitatav sisu:

  1. Täpne kategooria liigitus
  2. Üksikasjalik tehniline kirjeldus
  3. Rakendusvaldkonnad, ostjarühmad (nt kodu- ja remonditööde tegijad, käsitöölised)
  4. Kirjeldav pildi- ja videomaterjal (kõrge kvaliteediga)
  5. Valikuline: ühilduvus teiste masinate, tarvikute jne.
  6. Tingimuse selgitamine
  7. Vajaduse korral: sõidetud tundide arv

Ühisreklaami ei tehta

Ostu-märguanded peavad viitama üksikutele esemetele või komplektidele. Mitmesuguste kaupade koondamine ühte kuulutusse ei ole ostu-mitte- kohe-kuulutuste puhul otstarbekas ja on seetõttu keelatud.

Palun reklaamige esemeid või kooste alati, luues oma uue Osta kohe pakkumise. See tagab, et igale uuele ostu-mitte kohe kuulutusele määratakse oma kuulutuse ID ja ostud või ostupäringud saab selgelt määrata.

Samaaegse reklaami tingimused teistel platvormidel

Buy It Now kaudu reklaamitud kaupu võib pakkuda samaaegselt ka mõnel teisel veebiplatvormil või teie enda veebipoes ainult siis, kui on täidetud järgmised tingimused:

  1. Müüja peab tagama, et Maschinensucheril pakutavad kaubad on alati kättesaadavad.
  2. Kui toode müüakse mõne teise platvormi või teie enda veebipoe kaudu, tuleb Maschinensucheri ostu-müügipakkumine viivitamatult deaktiveerida.
Märkus: Kõik muud turureeglid kehtivad ka buy-it-now pakkumiste suhtes.