REX Pinneberg HOMS-310-K (A+D)
Seisund
Kasutatud
Asukoht
Achern Saksamaa
Lai höövlipink REX Pinneberg HOMS-310-K (A+D)
more Images
REX Pinneberg HOMS-310-K (A+D)
REX Pinneberg HOMS-310-K (A+D)
REX Pinneberg HOMS-310-K (A+D)
REX Pinneberg HOMS-310-K (A+D)
REX Pinneberg HOMS-310-K (A+D)
REX Pinneberg HOMS-310-K (A+D)
Andmed masina kohta
Masina nimetus:
Lai höövlipink
Tootja:
REX Pinneberg
Mudel:
HOMS-310-K (A+D)
Seisund:
kasutatud
Hind ja asukoht
Asukoht:
Am Risisee 4, 77855 Achern-Gamshurst, Deutschland Saksamaa
Kirjeldus
Double-sided lamella planer
Feed speed: 110 m/min
Max. planing width: 310 mm
Total electrical power: 95.75 kW
Bottom: 30 kW
Top: 45 kW
Feed: 15 kW