REX Pinneberg HOMS-310-K (A+D)
Seisund
Kasutatud (kontrollimata)
Asukoht
Achern Saksamaa
Lai höövlipink REX Pinneberg HOMS-310-K (A+D)
more Images
REX Pinneberg HOMS-310-K (A+D)
REX Pinneberg HOMS-310-K (A+D)
REX Pinneberg HOMS-310-K (A+D)
REX Pinneberg HOMS-310-K (A+D)
Andmed masina kohta
Masina nimetus:
Lai höövlipink
Tootja:
REX Pinneberg
Mudel:
HOMS-310-K (A+D)
Seisund:
kasutatud
Töövõimekus:
kontrollimata
Hind ja asukoht
Asukoht:
Am Risisee 4, 77855 Achern-Gamshurst, Deutschland Saksamaa
Kirjeldus
Double-sided lamella planing machine
Feed speed: 80 m/min
Max. planing width: 310 mm
Lower shaft: 22 kW
Upper shaft: 30 kW
Feed motor: 7.5 kW