Mori Seiki NH 4000
Tootmisaasta
2005
Seisund
Kasutatud
Asukoht
Borrby Rootsi
Horisontaalne töötluskeskus Mori Seiki NH 4000
more Images
Mori Seiki NH 4000
Mori Seiki NH 4000
Mori Seiki NH 4000
Mori Seiki NH 4000
Mori Seiki NH 4000
Mori Seiki NH 4000
Mori Seiki NH 4000
Andmed masina kohta
Masina nimetus:
Horisontaalne töötluskeskus
Tootja:
Mori Seiki
Mudel:
NH 4000
Tootmisaasta:
2005
Seisund:
väga hea (kasutatud)
Hind ja asukoht
Asukoht:
Timmergatan 11, 276 30 Borrby, Sweden Rootsi
Kirjeldus
Twin pallet 400 x 400mm, X 560 Y 560 Z 630mm, B 0,001dg. 14.000Rpm BT 40, ATC 60 pos, cooling through spindle, MSX 501, weight 9,800kg