HERMLE C800U
Tootmisaasta
2000
Seisund
Kasutatud (täielikult töökorras)
Asukoht
Cascina Faustina Itaalia
5-teljeline vertikaalne töötluskeskus HERMLE C800U
more Images
HERMLE C800U
HERMLE C800U
HERMLE C800U
HERMLE C800U
HERMLE C800U
HERMLE C800U
HERMLE C800U
HERMLE C800U
HERMLE C800U
HERMLE C800U
HERMLE C800U
HERMLE C800U
HERMLE C800U
HERMLE C800U
HERMLE C800U
HERMLE C800U
HERMLE C800U
HERMLE C800U
HERMLE C800U
HERMLE C800U
HERMLE C800U
HERMLE C800U
HERMLE C800U
HERMLE C800U
HERMLE C800U
HERMLE C800U
HERMLE C800U
HERMLE C800U
HERMLE C800U
HERMLE C800U
Andmed masina kohta
Masina nimetus:
5-teljeline vertikaalne töötluskeskus
Tootja:
HERMLE
Mudel:
C800U
Tootmisaasta:
2000
Seisund:
kasutatud
Töövõimekus:
täielikult töökorras
Hind ja asukoht
Asukoht:
Località Cascina Faustina 67/69, 20080 Albairate, Italia Itaalia
Helistada
Tehnilised andmed
X-telje liikumisteekond:
800 mm
Y-telje liikumisteekond:
600 mm
Z-telje liikumisteekond:
500 mm
Kontrolleri tootja:
HEIDENHAIN
Kontrolleri mudel:
460
Pöörlemiskiirus (maks.):
15 000 p/min
Spindli nina:
HSK 63A
Tööriistade vahetusmagasini pesade arv:
30
Varustus:
dokumentatsioon / käsiraamat, laastukonveier, pöörlemiskiirus lõpmatult muudetav
Kirjeldus
Used HERMLE C800U high-speed 5-axis continuous vertical machining center; this is a medium-sized CNC machine equipped with a gantry granite structure, weighing 8,200 kg. Axis travels: X 800 mm, Y 500 mm, Z 600 mm, with a 5-axis table featuring a 280 mm diameter platter.
Year of manufacture: 2000, fitted with HEIDENHAIN TNC 430, HSK 63A spindle at 15,000 rpm (max 19 kW) cooled by a dedicated chiller, 30-position pick-up type tool changer, and remote electronic handwheel.