HERMLE C 800 U
Tootmisaasta
1998
Seisund
Kasutatud
Asukoht
Metzingen Saksamaa
Töötlemiskeskus - universaalne HERMLE C 800 U
more Images
HERMLE C 800 U
HERMLE C 800 U
HERMLE C 800 U
HERMLE C 800 U
HERMLE C 800 U
HERMLE C 800 U
Andmed masina kohta
Masina nimetus:
Töötlemiskeskus - universaalne
Tootja:
HERMLE
Mudel:
C 800 U
Tootmisaasta:
1998
Seisund:
väga hea (kasutatud)
Hind ja asukoht
Asukoht:
Metzingen Saksamaa
A20687970
Viitenumber:
Värskendus:
viimati kuupäeval 27.02.2026
Kirjeldus
x-travel 800 mm
Gedpfox Dndcex Aineit
y-travel 600 mm
z-travel 500 mm