FC-202P45KT4E20H1XG 131H3207
Sagedusmuundur
Danfoss
FC-202P45KT4E20H1XG 131H3207
VB lisandub käibemaks
Seisund
Kasutatud
Asukoht
Borken
Andmed masina kohta
Hind ja asukoht
VB lisandub käibemaks
- Asukoht:
- Dunkerstrasse 29, 46325 Borken/Burlo, Deutschland
- A13112597
- Viitenumber:
- Värskendus:
- viimati kuupäeval 14.11.2024
Kirjeldus
Danfoss VLT Aqua Drive inverter FC-202P45KT4E20H1XG 131H3207 45kW 3x380-480V
Item condition: Used
55kg
Giodopugkzopfx Ap Dot
More items - new and used - you can find in our store!
International shipping costs on request!
Item condition: Used
55kg
Giodopugkzopfx Ap Dot
Pakkuja
Märkus: Registreeru tasuta või logi sisse, et saada kogu teave.
Registreeritud alates: 2008
585 Kuulutused internetis
Saada päring
Telefon & Faks
+49 2862 ... kuulutused
Need kuulutused võivad samuti teile huvi pakkuda.
Väike kuulutus
Bystrzyca
979 km
õlivaba kruvikompressor
Atlas CopcoZR 132-10
Atlas CopcoZR 132-10
Väike kuulutus
Homburg
1 543 km
Elektrimootor
Siemens3-MOT.1LA8 317-4PB91-Z
Siemens3-MOT.1LA8 317-4PB91-Z
Wiefelstede
1 205 km
Sagedusmuundur 90 kW
Schneider ElectricAltivar 630 ATV630D90N4
Wiefelstede
Sagedusmuundur 55 kW
Schneider ElectricAltivar 630 ATV630D55N4
Mühlacker
Kruvikompressor
ALMIGVariable 90
ALMIGVariable 90
Wang
Sagedusinverter 355kW