YAWEI YLMW3000
fikseeritud hind lisandub käibemaks
Tootmisaasta
2024
Seisund
Uus
Asukoht
Großrudestedt Saksamaa
Laserlõikusmasin YAWEI YLMW3000
more Images
YouTube video
YAWEI YLMW3000
Andmed masina kohta
Masina nimetus:
Laserlõikusmasin
Tootja:
YAWEI
Mudel:
YLMW3000
Tootmisaasta:
2024
Seisund:
uus
Hind ja asukoht
Asukoht:
Kranichborner Str. 12, 99195 Großrudestedt, Deutschland Saksamaa
A14868991
Viitenumber:
YLMW3000
Värskendus:
viimati kuupäeval 23.07.2024
Kirjeldus
YAWEI Hand Laser Welding Machine YLMW - exclusively at H+S Maschinentechnik GmbH
Laser sources:
2000 W
- Mild steel: up to 5 mm
- VA: up to 5 mm
- Aluminum: 4 mm
- Brass: 2 mm
3000 W
- mild steel: up to 8 mm
- VA: up to 8 mm
Gedpfx Aierg Et Ujnjbl
- Aluminum: 7 mm
Scope of delivery:
- Laser welder with cooling system
- Hose set + cable set
- Welding gun with adjustable focal length and accessory set
- Fiber laser source 3000W from MAX Photonics (2000W optional)
- Automatic wire feed
Technical data
- Laser power 3000 W
- Laser wavelength 1064 nm
- Power supply 220V
Kuulutus tõlgiti automaatselt. Tõlkevigu võib esineda.
Pakkuja
Registreeritud alates: 2009
25 Kuulutused internetis
Trustseal icon
Helistada
Saada päring
Maaus
Saksamaa
Austria
Šveits
Ameerika Ühendriigid
Suurbritannia
Prantsusmaa
Belgia
Hispaania
Mehhiko
Itaalia
Holland
Poola
Vene Föderatsioon
Valgevene (Valgevene Vabariik)
Ukraina
Eesti
Türgi
Uus-Meremaa
Iirimaa
Tšehhi Vabariik
Taani
Soome
Rootsi
Norra
Luksemburg
Kreeka
Leedu
Läti
Island
Portugal
Brasiilia
Venezuela
Argentiina
Ungari
Slovakkia
Rumeenia
Moldova
Sloveenia
Serbia
Montenegro
Albaania
Horvaatia
Bulgaaria
Põhja-Makedoonia
Bosnia ja Hertsegoviina
Iisrael
Egiptus
Maroko
India
Indoneesia
Lõuna-Korea
Jaapan
Tai
Malaisia
Vietnam
Hiina, Rahvavabariik
Taiwan
Iraan
Bangladesh
Päringut ei õnnestunud saata. Palun proovige hiljem uuesti.
Telefon & Faks
+49 36204... kuulutused
Need kuulutused võivad samuti teile huvi pakkuda.
Väike kuulutus
Väikeste torude laserlõikusmasin Small Pipe Laser Cutting Machine G12A 3000W
more images
Saksamaa Erwitte
1 309 km
Väikeste torude laserlõikusmasin
Small Pipe Laser Cutting MachineG12A 3000W
Väike kuulutus
Plasmalõikur HBM CUT 40
Plasmalõikur HBM CUT 40
Saksamaa Velen
1 363 km
Plasmalõikur
HBMCUT 40
Rihmahöövel WIEGAND S- 150
Rihmahöövel WIEGAND S- 150
Saksamaa Fuldatal
Rihmahöövel
WIEGANDS- 150
Samba puur ZMM METALIK NK 203
Samba puur ZMM METALIK NK 203
Saksamaa Rödermark
Samba puur
ZMM METALIKNK 203
Laserlõikusmasin Dynamic Power Laser GmbH 12 kW-DPL 1530 - Messepreis
Saksamaa Leipzig
Laserlõikusmasin
Dynamic Power Laser GmbH12 kW-DPL 1530 - Messepreis
Kontrollitud müüja
AB LAGER Laser 3kW Rotator 6000x220 Otinus FLV-3015-OT-6022 3kW
Poola Bydgoszcz
747 km
AB LAGER Laser 3kW Rotator 6000x220
OtinusFLV-3015-OT-6022 3kW