WOHLENBERG V1000
Tootmisaasta
1989
Seisund
Kasutatud
Asukoht
Dorsten Saksamaa
Keskne treipink ja spindlitreipink WOHLENBERG V1000
more Images
WOHLENBERG V1000
WOHLENBERG V1000
WOHLENBERG V1000
WOHLENBERG V1000
WOHLENBERG V1000
WOHLENBERG V1000
WOHLENBERG V1000
WOHLENBERG V1000
WOHLENBERG V1000
Andmed masina kohta
Masina nimetus:
Keskne treipink ja spindlitreipink
Tootja:
WOHLENBERG
Mudel:
V1000
Tootmisaasta:
1989
Seisund:
kasutatud
Hind ja asukoht
Asukoht:
Dorsten Saksamaa
A21415922
Viitenumber:
1077-HDM0107
Värskendus:
viimati kuupäeval 08.03.2026
Kirjeldus
turning diameter over bed 1000 mm
turning diameter over slide rest 760 mm
turning length 6000 mm
spindle bore 82 mm
Gujdpeyqv Uwefx Ap Dob
turning speeds 4,5-900 U/min
faceplate 1000 mm
3-jaw chuck 500 mm
total power requirement 22 kW