trio-technik C1100-700-410
fikseeritud hind lisandub käibemaks
Tootmisaasta
2019
Seisund
Kasutatud (täielikult töökorras)
Asukoht
Wiehl Saksamaa
Pea masin trio-technik C1100-700-410
more Images
trio-technik C1100-700-410
trio-technik C1100-700-410
trio-technik C1100-700-410
trio-technik C1100-700-410
trio-technik C1100-700-410
trio-technik C1100-700-410
Andmed masina kohta
Masina nimetus:
Pea masin
Tootja:
trio-technik
Mudel:
C1100-700-410
Tootmisaasta:
2019
Seisund:
nagu uus (kasutatud)
Töövõimekus:
täielikult töökorras
Hind ja asukoht
Asukoht:
Zum Scherbusch 5, 51674 Wiehl, Deutschland Saksamaa
Kirjeldus
The discharge conveyor from Trio Technik is available for sale and has the following details:
Length: 700 mm
Clear width: 410 mm
Conveyor belt in blue, temperature-resistant up to 80°C, without cleats
Belt speed (constant): 9 m/min
Without support legs
Guide plate: 60 mm high