Kasutatud aseptiline villimisliin Tetra Pak A3 FLEX 1000S kuni 9000 l/h
Tetra Pak®

Tootmisaasta
2010
Seisund
Kasutatud
Asukoht
Fumane (Verona) Itaalia
Kasutatud aseptiline villimisliin Tetra Pak A3 FLEX 1000S kuni 9000 l/h Tetra Pak®
Kasutatud aseptiline villimisliin Tetra Pak A3 FLEX 1000S kuni 9000 l/h Tetra Pak®
Kasutatud aseptiline villimisliin Tetra Pak A3 FLEX 1000S kuni 9000 l/h Tetra Pak®
Kasutatud aseptiline villimisliin Tetra Pak A3 FLEX 1000S kuni 9000 l/h Tetra Pak®
Kasutatud aseptiline villimisliin Tetra Pak A3 FLEX 1000S kuni 9000 l/h Tetra Pak®
Kasutatud aseptiline villimisliin Tetra Pak A3 FLEX 1000S kuni 9000 l/h Tetra Pak®
Kasutatud aseptiline villimisliin Tetra Pak A3 FLEX 1000S kuni 9000 l/h Tetra Pak®
Kasutatud aseptiline villimisliin Tetra Pak A3 FLEX 1000S kuni 9000 l/h Tetra Pak®
Kasutatud aseptiline villimisliin Tetra Pak A3 FLEX 1000S kuni 9000 l/h Tetra Pak®
Kasutatud aseptiline villimisliin Tetra Pak A3 FLEX 1000S kuni 9000 l/h Tetra Pak®
Kasutatud aseptiline villimisliin Tetra Pak A3 FLEX 1000S kuni 9000 l/h Tetra Pak®
Kasutatud aseptiline villimisliin Tetra Pak A3 FLEX 1000S kuni 9000 l/h Tetra Pak®
Kasutatud aseptiline villimisliin Tetra Pak A3 FLEX 1000S kuni 9000 l/h Tetra Pak®
more Images
Tetra Pak®
Tetra Pak®
Tetra Pak®
Tetra Pak®
Tetra Pak®
Tetra Pak®
Tetra Pak®
Tetra Pak®
Tetra Pak®
Tetra Pak®
Tetra Pak®
Tetra Pak®
Tetra Pak®

Andmed masina kohta

Masina nimetus:
Kasutatud aseptiline villimisliin Tetra Pak A3 FLEX 1000S kuni 9000 l/h
Tootja:
Tetra Pak®
Masina number:
LC539
Tootmisaasta:
2010
Seisund:
kasutatud

Hind ja asukoht

Müüja asukoht:
Via Incisa 1, 37022 Fumane (Verona), Itaalia Itaalia
Helistada

Pakkumise üksikasjad

kuulutuse ID:
A18554656
Viitenumber:
LC539
Värskendus:
viimati kuupäeval 22.06.2026

Kirjeldus

Used Aseptic Filling Line Tetra Pak A3 FLEX 1000S up to 9000 l h
The Used aseptic filling line Tetra Pak A3 FLEX 1000S up to 9000 l h provides an advanced solution for aseptic bottling of liquid products. Specifically, it can reach a production capacity of 9000 liters per hour. This line ensures maximum efficiency and reliability when filling dairy products and juices. Moreover, its fully integrated aseptic process preserves the organoleptic and microbiological characteristics of the product.
Main Components of the Aseptic A3 Flex 1000S line


Homogenizer and Sterilizer – 12 tons per hourThe homogenization and sterilization system of the Used aseptic filling line Tetra pak A3 FLEX 1000S up to 9000 l/h stabilizes the product and eliminates microorganisms through controlled thermal treatment. Furthermore, its 12 tons per hour capacity allows it to handle large volumes while maintaining product quality and safety.


Alsafe Tank – AsepticThe Tetra Alsafe tank stores products aseptically before filling. As a result, its food grade certified materials ensure complete isolation and prevent contamination risks.


Hsdpfx Amjv Ai Haegep
Tetra Pak CIP System The Cleaning In Place CIP system automates line sanitation. Consequently, it cleans all product contact parts internally, reducing downtime and improving operational efficiency.


Tetra Pak A3 FLEX 1000S Filling MachineThe A3 FLEX 1000S filling machine forms the core of the Used aseptic filling line Tetra Pak A3 FLEX 1000S up to 9000 l h. Specifically, it fills dairy products and juices aseptically in carton containers. In addition, it ensures high dosing precision, thereby minimizing waste and guaranteeing excellent packaging quality.


CAP21 Capping MachineThe CAP21 capping machine seals containers hermetically, thus preventing contamination and extending shelf life. Additionally, its seamless integration with the filling machine maintains an uninterrupted workflow.


ACHX30 Accumulator 47 metersThe ACHX30 accumulation system optimizes package flow along the production line. Consequently, it reduces downtime and enhances overall bottling efficiency.


Tetra Pak Film Wrapper 67 Shrink WrapperThe Film Wrapper 67 shrink wrapper of the Used aseptic filling line Tetra pak A3 FLEX 1000S up to 9000 l/h provides secondary packaging by wrapping products in plastic film. In turn, this step improves...

Pakkuja

Registreeritud alates: 2021

293 Kuulutused internetis

Trustseal icon
Helistada

Saada päring

Maaus 
Saksamaa
Austria
Šveits
Ameerika Ühendriigid
Suurbritannia
Prantsusmaa
Belgia
Hispaania
Mehhiko
Itaalia
Holland
Poola
Vene Föderatsioon
Valgevene (Valgevene Vabariik)
Ukraina
Eesti
Türgi
Uus-Meremaa
Iirimaa
Tšehhi Vabariik
Taani
Soome
Rootsi
Norra
Luksemburg
Kreeka
Leedu
Läti
Island
Portugal
Brasiilia
Venezuela
Argentiina
Ungari
Slovakkia
Rumeenia
Moldova
Sloveenia
Serbia
Montenegro
Albaania
Horvaatia
Bulgaaria
Põhja-Makedoonia
Bosnia ja Hertsegoviina
Iisrael
Egiptus
Maroko
India
Indoneesia
Lõuna-Korea
Jaapan
Tai
Malaisia
Vietnam
Hiina, Rahvavabariik
Taiwan
Iraan
Bangladesh
Märkus: Teie päring edastatakse kõikidele selle masinakategooria müüjatele. See võimaldab teil saada väga palju pakkumisi.
Päringut ei õnnestunud saata. Palun proovige hiljem uuesti.

Telefon & Faks

+39 344 0... kuulutused
Need kuulutused võivad samuti teile huvi pakkuda.
Väike kuulutus
Kasutatud täitmismasin A3 Flex 100V 1000 Edge, 7000 pudelit tunnis Tetra Pak® A3 Flex 100V
Kasutatud täitmismasin A3 Flex 100V 1000 Edge, 7000 pudelit tunnis Tetra Pak® A3 Flex 100V
Kasutatud täitmismasin A3 Flex 100V 1000 Edge, 7000 pudelit tunnis Tetra Pak® A3 Flex 100V
Kasutatud täitmismasin A3 Flex 100V 1000 Edge, 7000 pudelit tunnis Tetra Pak® A3 Flex 100V
Kasutatud täitmismasin A3 Flex 100V 1000 Edge, 7000 pudelit tunnis Tetra Pak® A3 Flex 100V
Kasutatud täitmismasin A3 Flex 100V 1000 Edge, 7000 pudelit tunnis Tetra Pak® A3 Flex 100V
Kasutatud täitmismasin A3 Flex 100V 1000 Edge, 7000 pudelit tunnis Tetra Pak® A3 Flex 100V
Kasutatud täitmismasin A3 Flex 100V 1000 Edge, 7000 pudelit tunnis Tetra Pak® A3 Flex 100V
more images
Fumane (Verona)
1 737 km
Kasutatud täitmismasin A3 Flex 100V 1000 Edge, 7000 pudelit tunnis
Tetra Pak®A3 Flex 100V
Kontrollitud müüja
Helistada
Väike kuulutus
ALWID ATEX täitmisliin (2021) ALWID Abfülllinie
ALWID ATEX täitmisliin (2021) ALWID Abfülllinie
ALWID ATEX täitmisliin (2021) ALWID Abfülllinie
ALWID ATEX täitmisliin (2021) ALWID Abfülllinie
ALWID ATEX täitmisliin (2021) ALWID Abfülllinie
ALWID ATEX täitmisliin (2021) ALWID Abfülllinie
ALWID ATEX täitmisliin (2021) ALWID Abfülllinie
more images
Menslage
1 255 km
ALWID ATEX täitmisliin (2021)
ALWIDAbfülllinie
Kontrollitud müüja
Helistada
Väike kuulutus
Kasutatud aseptiline villimisliin Tetra Pak A3-speed - valmistusaasta 2013 Tetra Pak® A3/Speed
Kasutatud aseptiline villimisliin Tetra Pak A3-speed - valmistusaasta 2013 Tetra Pak® A3/Speed
Kasutatud aseptiline villimisliin Tetra Pak A3-speed - valmistusaasta 2013 Tetra Pak® A3/Speed
Kasutatud aseptiline villimisliin Tetra Pak A3-speed - valmistusaasta 2013 Tetra Pak® A3/Speed
Kasutatud aseptiline villimisliin Tetra Pak A3-speed - valmistusaasta 2013 Tetra Pak® A3/Speed
more images
Fumane (Verona)
1 737 km
Kasutatud aseptiline villimisliin Tetra Pak A3-speed - valmistusaasta 2013
Tetra Pak®A3/Speed
Kontrollitud müüja
Helistada
Väike kuulutus
Jookide tootmise masin Tetra Pak TBA/8 375 S
Jookide tootmise masin Tetra Pak TBA/8 375 S
Jookide tootmise masin Tetra Pak TBA/8 375 S
Jookide tootmise masin Tetra Pak TBA/8 375 S
Jookide tootmise masin Tetra Pak TBA/8 375 S
Jookide tootmise masin Tetra Pak TBA/8 375 S
Jookide tootmise masin Tetra Pak TBA/8 375 S
more images
Hispaania Lorquí
2 958 km
Jookide tootmise masin
Tetra PakTBA/8 375 S
Helistada
Väike kuulutus
Õlle pastörisaator tootmiseks APV 35/1997
Õlle pastörisaator tootmiseks APV 35/1997
more images
Leedu Druskininkai
515 km
Õlle pastörisaator tootmiseks
APV35/1997
Helistada
Väike kuulutus
Jookide tootmise masin Tetra Pak A3 FLEX 1000 B
Jookide tootmise masin Tetra Pak A3 FLEX 1000 B
Jookide tootmise masin Tetra Pak A3 FLEX 1000 B
Jookide tootmise masin Tetra Pak A3 FLEX 1000 B
Jookide tootmise masin Tetra Pak A3 FLEX 1000 B
Jookide tootmise masin Tetra Pak A3 FLEX 1000 B
Jookide tootmise masin Tetra Pak A3 FLEX 1000 B
more images
Hispaania Lorquí
2 958 km
Jookide tootmise masin
Tetra PakA3 FLEX 1000 B
Helistada
Väike kuulutus
TETRA PAK, ASEPTILINE TELLISTE TÄITEAINE Tetra Pak TBA/19
TETRA PAK, ASEPTILINE TELLISTE TÄITEAINE Tetra Pak TBA/19
TETRA PAK, ASEPTILINE TELLISTE TÄITEAINE Tetra Pak TBA/19
TETRA PAK, ASEPTILINE TELLISTE TÄITEAINE Tetra Pak TBA/19
TETRA PAK, ASEPTILINE TELLISTE TÄITEAINE Tetra Pak TBA/19
TETRA PAK, ASEPTILINE TELLISTE TÄITEAINE Tetra Pak TBA/19
more images
Hispaania Lorquí
2 958 km
TETRA PAK, ASEPTILINE TELLISTE TÄITEAINE
Tetra PakTBA/19
Helistada
Väike kuulutus
Kõrgsurve homogeniseur NIRO SOAVI NS 3110 / 90 HA
Kõrgsurve homogeniseur NIRO SOAVI NS 3110 / 90 HA
Kõrgsurve homogeniseur NIRO SOAVI NS 3110 / 90 HA
Kõrgsurve homogeniseur NIRO SOAVI NS 3110 / 90 HA
Kõrgsurve homogeniseur NIRO SOAVI NS 3110 / 90 HA
Kõrgsurve homogeniseur NIRO SOAVI NS 3110 / 90 HA
Kõrgsurve homogeniseur NIRO SOAVI NS 3110 / 90 HA
Kõrgsurve homogeniseur NIRO SOAVI NS 3110 / 90 HA
Kõrgsurve homogeniseur NIRO SOAVI NS 3110 / 90 HA
Kõrgsurve homogeniseur NIRO SOAVI NS 3110 / 90 HA
Kõrgsurve homogeniseur NIRO SOAVI NS 3110 / 90 HA
Kõrgsurve homogeniseur NIRO SOAVI NS 3110 / 90 HA
Kõrgsurve homogeniseur NIRO SOAVI NS 3110 / 90 HA
Kõrgsurve homogeniseur NIRO SOAVI NS 3110 / 90 HA
Kõrgsurve homogeniseur NIRO SOAVI NS 3110 / 90 HA
more images
Šveits Root
1 688 km
Kõrgsurve homogeniseur
NIRO SOAVINS 3110 / 90 HA
Kontrollitud müüja
Helistada
Väike kuulutus
Kasutatud aseptiline villimisliin Tetra Pak A3 FLEX 200S kuni 7000 l/h. Tetra Pak®
Kasutatud aseptiline villimisliin Tetra Pak A3 FLEX 200S kuni 7000 l/h. Tetra Pak®
Kasutatud aseptiline villimisliin Tetra Pak A3 FLEX 200S kuni 7000 l/h. Tetra Pak®
Kasutatud aseptiline villimisliin Tetra Pak A3 FLEX 200S kuni 7000 l/h. Tetra Pak®
Kasutatud aseptiline villimisliin Tetra Pak A3 FLEX 200S kuni 7000 l/h. Tetra Pak®
Kasutatud aseptiline villimisliin Tetra Pak A3 FLEX 200S kuni 7000 l/h. Tetra Pak®
Kasutatud aseptiline villimisliin Tetra Pak A3 FLEX 200S kuni 7000 l/h. Tetra Pak®
Kasutatud aseptiline villimisliin Tetra Pak A3 FLEX 200S kuni 7000 l/h. Tetra Pak®
Kasutatud aseptiline villimisliin Tetra Pak A3 FLEX 200S kuni 7000 l/h. Tetra Pak®
Kasutatud aseptiline villimisliin Tetra Pak A3 FLEX 200S kuni 7000 l/h. Tetra Pak®
more images
Fumane (Verona)
1 737 km
Kasutatud aseptiline villimisliin Tetra Pak A3 FLEX 200S kuni 7000 l/h.
Tetra Pak®
Kontrollitud müüja
Helistada
Väike kuulutus
Kasutatud aseptiline täiteliin Tetra Pak A3 FLEX 1000SQ, 7000 l/h Tetra Pak®
Kasutatud aseptiline täiteliin Tetra Pak A3 FLEX 1000SQ, 7000 l/h Tetra Pak®
Kasutatud aseptiline täiteliin Tetra Pak A3 FLEX 1000SQ, 7000 l/h Tetra Pak®
Kasutatud aseptiline täiteliin Tetra Pak A3 FLEX 1000SQ, 7000 l/h Tetra Pak®
Kasutatud aseptiline täiteliin Tetra Pak A3 FLEX 1000SQ, 7000 l/h Tetra Pak®
Kasutatud aseptiline täiteliin Tetra Pak A3 FLEX 1000SQ, 7000 l/h Tetra Pak®
Kasutatud aseptiline täiteliin Tetra Pak A3 FLEX 1000SQ, 7000 l/h Tetra Pak®
Kasutatud aseptiline täiteliin Tetra Pak A3 FLEX 1000SQ, 7000 l/h Tetra Pak®
Kasutatud aseptiline täiteliin Tetra Pak A3 FLEX 1000SQ, 7000 l/h Tetra Pak®
Kasutatud aseptiline täiteliin Tetra Pak A3 FLEX 1000SQ, 7000 l/h Tetra Pak®
Kasutatud aseptiline täiteliin Tetra Pak A3 FLEX 1000SQ, 7000 l/h Tetra Pak®
Kasutatud aseptiline täiteliin Tetra Pak A3 FLEX 1000SQ, 7000 l/h Tetra Pak®
Kasutatud aseptiline täiteliin Tetra Pak A3 FLEX 1000SQ, 7000 l/h Tetra Pak®
Kasutatud aseptiline täiteliin Tetra Pak A3 FLEX 1000SQ, 7000 l/h Tetra Pak®
Kasutatud aseptiline täiteliin Tetra Pak A3 FLEX 1000SQ, 7000 l/h Tetra Pak®
more images
Fumane (Verona)
1 737 km
Kasutatud aseptiline täiteliin Tetra Pak A3 FLEX 1000SQ, 7000 l/h
Tetra Pak®
Kontrollitud müüja
Helistada
Väike kuulutus
18x sambapöörkraanad / seinapöörkraanad Taucha 50 kg bis 2.500 kg
18x sambapöörkraanad / seinapöörkraanad Taucha 50 kg bis 2.500 kg
18x sambapöörkraanad / seinapöörkraanad Taucha 50 kg bis 2.500 kg
18x sambapöörkraanad / seinapöörkraanad Taucha 50 kg bis 2.500 kg
18x sambapöörkraanad / seinapöörkraanad Taucha 50 kg bis 2.500 kg
18x sambapöörkraanad / seinapöörkraanad Taucha 50 kg bis 2.500 kg
18x sambapöörkraanad / seinapöörkraanad Taucha 50 kg bis 2.500 kg
18x sambapöörkraanad / seinapöörkraanad Taucha 50 kg bis 2.500 kg
18x sambapöörkraanad / seinapöörkraanad Taucha 50 kg bis 2.500 kg
18x sambapöörkraanad / seinapöörkraanad Taucha 50 kg bis 2.500 kg
18x sambapöörkraanad / seinapöörkraanad Taucha 50 kg bis 2.500 kg
18x sambapöörkraanad / seinapöörkraanad Taucha 50 kg bis 2.500 kg
18x sambapöörkraanad / seinapöörkraanad Taucha 50 kg bis 2.500 kg
18x sambapöörkraanad / seinapöörkraanad Taucha 50 kg bis 2.500 kg
18x sambapöörkraanad / seinapöörkraanad Taucha 50 kg bis 2.500 kg
18x sambapöörkraanad / seinapöörkraanad Taucha 50 kg bis 2.500 kg
18x sambapöörkraanad / seinapöörkraanad Taucha 50 kg bis 2.500 kg
18x sambapöörkraanad / seinapöörkraanad Taucha 50 kg bis 2.500 kg
18x sambapöörkraanad / seinapöörkraanad Taucha 50 kg bis 2.500 kg
more images
Saksamaa Mittweida
1 143 km
18x sambapöörkraanad / seinapöörkraanad
Taucha50 kg bis 2.500 kg
Helistada
Väike kuulutus
Kasutatud Tetra Pak liin, täielikult renoveeritud, TBA 19, 200 ml slim Tetra Pak®
Kasutatud Tetra Pak liin, täielikult renoveeritud, TBA 19, 200 ml slim Tetra Pak®
Kasutatud Tetra Pak liin, täielikult renoveeritud, TBA 19, 200 ml slim Tetra Pak®
Kasutatud Tetra Pak liin, täielikult renoveeritud, TBA 19, 200 ml slim Tetra Pak®
Kasutatud Tetra Pak liin, täielikult renoveeritud, TBA 19, 200 ml slim Tetra Pak®
Kasutatud Tetra Pak liin, täielikult renoveeritud, TBA 19, 200 ml slim Tetra Pak®
Kasutatud Tetra Pak liin, täielikult renoveeritud, TBA 19, 200 ml slim Tetra Pak®
Kasutatud Tetra Pak liin, täielikult renoveeritud, TBA 19, 200 ml slim Tetra Pak®
Kasutatud Tetra Pak liin, täielikult renoveeritud, TBA 19, 200 ml slim Tetra Pak®
more images
Fumane (Verona)
1 737 km
Kasutatud Tetra Pak liin, täielikult renoveeritud, TBA 19, 200 ml slim
Tetra Pak®
Kontrollitud müüja
Helistada
Väike kuulutus
Kasutatud, renoveeritud Tetra Pak TBA 19 330 Prisma liin, 7500 pudelit/tunnis – 2009 Tetra Pak® 300V
Kasutatud, renoveeritud Tetra Pak TBA 19 330 Prisma liin, 7500 pudelit/tunnis – 2009 Tetra Pak® 300V
Kasutatud, renoveeritud Tetra Pak TBA 19 330 Prisma liin, 7500 pudelit/tunnis – 2009 Tetra Pak® 300V
Kasutatud, renoveeritud Tetra Pak TBA 19 330 Prisma liin, 7500 pudelit/tunnis – 2009 Tetra Pak® 300V
Kasutatud, renoveeritud Tetra Pak TBA 19 330 Prisma liin, 7500 pudelit/tunnis – 2009 Tetra Pak® 300V
Kasutatud, renoveeritud Tetra Pak TBA 19 330 Prisma liin, 7500 pudelit/tunnis – 2009 Tetra Pak® 300V
Kasutatud, renoveeritud Tetra Pak TBA 19 330 Prisma liin, 7500 pudelit/tunnis – 2009 Tetra Pak® 300V
more images
Fumane (Verona)
1 737 km
Kasutatud, renoveeritud Tetra Pak TBA 19 330 Prisma liin, 7500 pudelit/tunnis – 2009
Tetra Pak®300V
Kontrollitud müüja
Helistada
Väike kuulutus
Homogenisaator APV RANNIE 30.60
Homogenisaator APV RANNIE 30.60
Homogenisaator APV RANNIE 30.60
Homogenisaator APV RANNIE 30.60
Homogenisaator APV RANNIE 30.60
Homogenisaator APV RANNIE 30.60
more images
Rootsi Ystad
764 km
Homogenisaator
APVRANNIE 30.60
Kontrollitud müüja
Väike kuulutus
Kasutatud täitemasin Tetra Pak A3/Flex TBA 1000B – 7000 pudelit/tund Tetra Pak® A3/Flex Compact 150V
more images
Fumane (Verona)
1 737 km
Kasutatud täitemasin Tetra Pak A3/Flex TBA 1000B – 7000 pudelit/tund
Tetra Pak®A3/Flex Compact 150V
Kontrollitud müüja
Helistada