Still EXV12
VB lisandub käibemaks
Tootmisaasta
2019
Seisund
Kasutatud (täielikult töökorras)
Asukoht
Strzałkowo Poola
Jalakäijate virnastaja Still EXV12
more Images
Still EXV12
Still EXV12
Still EXV12
Still EXV12
Still EXV12
Still EXV12
Still EXV12
Still EXV12
Andmed masina kohta
Masina nimetus:
Jalakäijate virnastaja
Tootja:
Still
Mudel:
EXV12
Tootmisaasta:
2019
Seisund:
kasutatud
Töövõimekus:
täielikult töökorras
Tööajad:
912 h
Hind ja asukoht
VB lisandub käibemaks
rentimine:
on võimalik
Müüja asukoht:
Babin Oledry 10, 62-420 Strzałkowo, Poola Poola
Helistada
Tehnilised andmed
Kandevõime:
1 200 kg
Tõstekõrgus:
2 024 mm
Vaba tõstekõrgus:
1 012 mm
Kütuse tüüp:
elektriline
Masti tüüp:
dupleks
Ehituskõrgus:
1 490 mm
Veotüüp:
Elektro
Pakkumise üksikasjad
kuulutuse ID:
A20120345
Viitenumber:
SL15958SP
Värskendus:
viimati kuupäeval 02.10.2025
Kirjeldus
Pedestrian stacker
Mast type: Duplex
Godpfx Asxha E Hep Dsit
Condition: Ready for use and fully functional
Technical condition: good
Battery Volt: 24V