Sildtüüpi augustuspress Sandt
Sandt 530

Tootmisaasta
1990
Seisund
Kasutatud (täielikult töökorras)
Asukoht
Colditz Saksamaa
Sildtüüpi augustuspress Sandt Sandt 530
more Images
Sandt 530

Põhiandmed

Masina nimetus:
Sildtüüpi augustuspress Sandt
Tootja:
Sandt
Mudel:
530
Masina number:
77168
Tootmisaasta:
1990
Seisund:
kapitalne remonditud (kasutatud)
Töövõimekus:
täielikult töökorras

Hind ja asukoht

Asukoht:
Rochlitzer Straße 48, 04680 Colditz, Deutschland Saksamaa
Helistada

Tehnilised andmed

Mõõdud ja kaal

Kogumass:
3 800 kg
Kogupikkus:
2 300 mm
Kogulaius:
1 650 mm
Kogukõrgus:
2 220 mm
Laua pikkus:
1 600 mm
Laua laius:
650 mm

Ohutusfunktsioonid

Turvakiirgusbarjäär

Dokumentatsioon ja sertifikaat

Viimase kapitaalremondi aasta:
2026
Dokumentatsioon / käsiraamat

Lisateave

Pressimissurve:
63 t
Käigupikkus:
165 mm

Pakkumise üksikasjad

kuulutuse ID:
A22948486
Värskendus:
viimati kuupäeval 12.10.2026

Kirjeldus

Hubtischstanzmaschine (Hydraulic table punching machine)
- Punching force 630 kN
- Table dimensions 1600 x 650 mm
- Activation via push button or single-stroke safety curtain
- Oil filter new, hydraulics inspected, piston seals new
- Electrical system completely repaired and partially renewed
- Mechanics completely overhauled
Ledpfxjz Rmyho Adcjhn
- Condition like new, new paint RAL 6011 green
- Incl. punching plate P1/78NE, 10 mm thick
- Without hydraulic oil
Price on request

Kuulutus tõlgiti automaatselt. Tõlkevigu võib esineda.

Pakkuja

Registreeritud alates: 2025

2 Kuulutused internetis

Helistada

Saada päring

Maaus 
Saksamaa
Austria
Šveits
Ameerika Ühendriigid
Suurbritannia
Prantsusmaa
Belgia
Hispaania
Mehhiko
Itaalia
Holland
Poola
Vene Föderatsioon
Valgevene (Valgevene Vabariik)
Ukraina
Eesti
Türgi
Uus-Meremaa
Iirimaa
Tšehhi Vabariik
Taani
Soome
Rootsi
Norra
Luksemburg
Kreeka
Leedu
Läti
Island
Portugal
Brasiilia
Venezuela
Argentiina
Ungari
Slovakkia
Rumeenia
Moldova
Sloveenia
Serbia
Montenegro
Albaania
Horvaatia
Bulgaaria
Põhja-Makedoonia
Bosnia ja Hertsegoviina
Iisrael
Egiptus
Maroko
India
Indoneesia
Lõuna-Korea
Jaapan
Tai
Malaisia
Vietnam
Hiina, Rahvavabariik
Taiwan
Iraan
Bangladesh
Märkus: Teie päring edastatakse kõikidele selle masinakategooria müüjatele. See võimaldab teil saada väga palju pakkumisi.
Päringut ei õnnestunud saata. Palun proovige hiljem uuesti.

Telefon & Faks

+49 34381... kuulutused
Need kuulutused võivad samuti teile huvi pakkuda.
Väike kuulutus
Hüdrauliline tasapinnaline stantsimismasin Schön & Sandt 530
Hüdrauliline tasapinnaline stantsimismasin Schön & Sandt 530
Hüdrauliline tasapinnaline stantsimismasin Schön & Sandt 530
more images
Saksamaa Saksamaa
1 242 km
Hüdrauliline tasapinnaline stantsimismasin
Schön & Sandt530
Helistada
Väike kuulutus
Riide lõikamise masin Lectra Vector 5000 V3
Riide lõikamise masin Lectra Vector 5000 V3
Riide lõikamise masin Lectra Vector 5000 V3
Riide lõikamise masin Lectra Vector 5000 V3
Riide lõikamise masin Lectra Vector 5000 V3
more images
Itaalia Modena
1 824 km
Riide lõikamise masin
LectraVector 5000 V3
Kontrollitud müüja
Helistada
Väike kuulutus
Lõikekiire masin Bruckenst Sandt 530 CE
Lõikekiire masin Bruckenst Sandt 530 CE
Lõikekiire masin Bruckenst Sandt 530 CE
Lõikekiire masin Bruckenst Sandt 530 CE
Lõikekiire masin Bruckenst Sandt 530 CE
Lõikekiire masin Bruckenst Sandt 530 CE
Lõikekiire masin Bruckenst Sandt 530 CE
Lõikekiire masin Bruckenst Sandt 530 CE
Lõikekiire masin Bruckenst Sandt 530 CE
Lõikekiire masin Bruckenst Sandt 530 CE
Lõikekiire masin Bruckenst Sandt 530 CE
Lõikekiire masin Bruckenst Sandt 530 CE
Lõikekiire masin Bruckenst Sandt 530 CE
Lõikekiire masin Bruckenst Sandt 530 CE
Lõikekiire masin Bruckenst Sandt 530 CE
more images
Poola Wola Łaskarzewska
789 km
Lõikekiire masin Bruckenst
Sandt530 CE
Helistada
Väike kuulutus
Bruckenstanze lõikemasin Sandt 530 CE
Bruckenstanze lõikemasin Sandt 530 CE
Bruckenstanze lõikemasin Sandt 530 CE
Bruckenstanze lõikemasin Sandt 530 CE
Bruckenstanze lõikemasin Sandt 530 CE
Bruckenstanze lõikemasin Sandt 530 CE
Bruckenstanze lõikemasin Sandt 530 CE
Bruckenstanze lõikemasin Sandt 530 CE
Bruckenstanze lõikemasin Sandt 530 CE
Bruckenstanze lõikemasin Sandt 530 CE
Bruckenstanze lõikemasin Sandt 530 CE
Bruckenstanze lõikemasin Sandt 530 CE
Bruckenstanze lõikemasin Sandt 530 CE
Bruckenstanze lõikemasin Sandt 530 CE
Bruckenstanze lõikemasin Sandt 530 CE
Bruckenstanze lõikemasin Sandt 530 CE
more images
Poola Wola Łaskarzewska
789 km
Bruckenstanze lõikemasin
Sandt530 CE
Helistada
Väike kuulutus
Freesija plotter 1520 SPECIAL PGCNC 1520 SPECIAL
Freesija plotter 1520 SPECIAL PGCNC 1520 SPECIAL
Freesija plotter 1520 SPECIAL PGCNC 1520 SPECIAL
Freesija plotter 1520 SPECIAL PGCNC 1520 SPECIAL
more images
Poola Zaleszany
906 km
Freesija plotter 1520 SPECIAL
PGCNC1520 SPECIAL
Helistada
Väike kuulutus
Tõstelauaga stantsimismasin tõstelaua stants Sandt 530
more images
Saksamaa Pirmasens
1 542 km
Tõstelauaga stantsimismasin tõstelaua stants
Sandt530
Helistada
Väike kuulutus
Lamekäru stantsimismasin Bobst SP 102 EII
Lamekäru stantsimismasin Bobst SP 102 EII
Lamekäru stantsimismasin Bobst SP 102 EII
Lamekäru stantsimismasin Bobst SP 102 EII
Lamekäru stantsimismasin Bobst SP 102 EII
Lamekäru stantsimismasin Bobst SP 102 EII
Lamekäru stantsimismasin Bobst SP 102 EII
Lamekäru stantsimismasin Bobst SP 102 EII
Lamekäru stantsimismasin Bobst SP 102 EII
Lamekäru stantsimismasin Bobst SP 102 EII
Lamekäru stantsimismasin Bobst SP 102 EII
Lamekäru stantsimismasin Bobst SP 102 EII
Lamekäru stantsimismasin Bobst SP 102 EII
Lamekäru stantsimismasin Bobst SP 102 EII
Lamekäru stantsimismasin Bobst SP 102 EII
Lamekäru stantsimismasin Bobst SP 102 EII
Lamekäru stantsimismasin Bobst SP 102 EII
Lamekäru stantsimismasin Bobst SP 102 EII
Lamekäru stantsimismasin Bobst SP 102 EII
Lamekäru stantsimismasin Bobst SP 102 EII
Lamekäru stantsimismasin Bobst SP 102 EII
Lamekäru stantsimismasin Bobst SP 102 EII
Lamekäru stantsimismasin Bobst SP 102 EII
Lamekäru stantsimismasin Bobst SP 102 EII
Lamekäru stantsimismasin Bobst SP 102 EII
more images
Austria St. Georgen i.A.
1 409 km
Lamekäru stantsimismasin
BobstSP 102 EII
Helistada
Väike kuulutus
Käru tala punch Sandt 520
Käru tala punch Sandt 520
Käru tala punch Sandt 520
Käru tala punch Sandt 520
more images
Saksamaa Pirmasens
1 542 km
Käru tala punch
Sandt520
Helistada
Väike kuulutus
Hüdrauliline press CHIESA SANSON F1
Hüdrauliline press CHIESA SANSON F1
Hüdrauliline press CHIESA SANSON F1
Hüdrauliline press CHIESA SANSON F1
Hüdrauliline press CHIESA SANSON F1
Hüdrauliline press CHIESA SANSON F1
more images
Rumeenia Drâmbar
1 397 km
Hüdrauliline press
CHIESASANSON F1
Helistada
Väike kuulutus
Kangaste lõikamise masin Vietto VT 2030S
Kangaste lõikamise masin Vietto VT 2030S
Kangaste lõikamise masin Vietto VT 2030S
Kangaste lõikamise masin Vietto VT 2030S
Kangaste lõikamise masin Vietto VT 2030S
Kangaste lõikamise masin Vietto VT 2030S
Kangaste lõikamise masin Vietto VT 2030S
Kangaste lõikamise masin Vietto VT 2030S
Kangaste lõikamise masin Vietto VT 2030S
Kangaste lõikamise masin Vietto VT 2030S
Kangaste lõikamise masin Vietto VT 2030S
Kangaste lõikamise masin Vietto VT 2030S
Kangaste lõikamise masin Vietto VT 2030S
Kangaste lõikamise masin Vietto VT 2030S
more images
Bulgaaria Хасково
1 855 km
Kangaste lõikamise masin
ViettoVT 2030S
Helistada