Otinus PBO-2106-PRO DA-66T
Tootmisaasta
2024
Seisund
Uus
Asukoht
Bydgoszcz Poola
LAOS painutuspink 60x2100 DA-66T Otinus PBO-2106-PRO DA-66T
more Images
Otinus PBO-2106-PRO DA-66T
Otinus PBO-2106-PRO DA-66T
Otinus PBO-2106-PRO DA-66T
Otinus PBO-2106-PRO DA-66T
Otinus PBO-2106-PRO DA-66T
Andmed masina kohta
Masina nimetus:
LAOS painutuspink 60x2100 DA-66T
Tootja:
Otinus
Mudel:
PBO-2106-PRO DA-66T
Tootmisaasta:
2024
Seisund:
uus
Hind ja asukoht
Asukoht:
ul. Karola Szajnochy 11, 85-738 Bydgoszcz, Polska Poola
Kirjeldus
Attention!! Special Offer!!
A part of our machines is available IMMEDIATELTY.
Hydraulic press brake PBO-2106-PRO DA-66T
Specifications
- Nominal bending force: 600 kN
- Motor power output: 5.5 kW
- Approach speed: 150 mm/s
- Bending speed: 10 mm/s
- Return speed: 130 mm/s
- Weight: 5400.0 kg
- Oil tank: 140 l
- Maximum bending length: 2100 mm
- Distance between side frames: 1600 mm
- Ram width: 1580 mm
- Table height: 880 mm
- Daylight: 475 mm
- Maximum stroke: 210 mm
- Table width: 60 mm
- Throat depth: 410 mm