Liivapritsimisjaam
Oliver Fritz GmbH & Co. KG

Tootmisaasta
2025
Seisund
Uus
Asukoht
Großenlüder Saksamaa
Liivapritsimisjaam Oliver Fritz GmbH & Co. KG
Liivapritsimisjaam Oliver Fritz GmbH & Co. KG
Liivapritsimisjaam Oliver Fritz GmbH & Co. KG
Liivapritsimisjaam Oliver Fritz GmbH & Co. KG
more Images
Oliver Fritz GmbH & Co. KG
Oliver Fritz GmbH & Co. KG
Oliver Fritz GmbH & Co. KG
Oliver Fritz GmbH & Co. KG

Põhiandmed

Masina nimetus:
Liivapritsimisjaam
Tootja:
Oliver Fritz GmbH & Co. KG
Tootmisaasta:
2025
Seisund:
uus

Hind ja asukoht

Asukoht:
Industriestraße 5-7, 36137 Großenlüder, Deutschland Saksamaa
Helistada

Pakkumise üksikasjad

kuulutuse ID:
A4105953
Värskendus:
viimati kuupäeval 03.01.2025

Kirjeldus

Shot blasting booth with blasting carriage and rotary table for components with a diameter of up to D = 900 mm and a height of 400 mm. Aspiration system for abrasive media with cyclone separator. Extra sound insulation and an inner lining made of rubber with fabric insert. High-quality machine for continuous use in trade and industry. Rotary table with rotary drive, D = 800 mm, for heavy components up to 800 kg. Pneumatic lift-up door. Filtration system with pneumatic cartridge cleaning and dust filter for air discharge into the building.
Kedpfx Afsd Sl Dbe Tjdu

For questions regarding technical specifications, etc., please contact us in writing or by telephone.

Kuulutus tõlgiti automaatselt. Tõlkevigu võib esineda.

Pakkuja

Registreeritud alates: 2017

49 Kuulutused internetis

Helistada

Saada päring

Maaus 
Saksamaa
Austria
Šveits
Ameerika Ühendriigid
Suurbritannia
Prantsusmaa
Belgia
Hispaania
Mehhiko
Itaalia
Holland
Poola
Vene Föderatsioon
Valgevene (Valgevene Vabariik)
Ukraina
Eesti
Türgi
Uus-Meremaa
Iirimaa
Tšehhi Vabariik
Taani
Soome
Rootsi
Norra
Luksemburg
Kreeka
Leedu
Läti
Island
Portugal
Brasiilia
Venezuela
Argentiina
Ungari
Slovakkia
Rumeenia
Moldova
Sloveenia
Serbia
Montenegro
Albaania
Horvaatia
Bulgaaria
Põhja-Makedoonia
Bosnia ja Hertsegoviina
Iisrael
Egiptus
Maroko
India
Indoneesia
Lõuna-Korea
Jaapan
Tai
Malaisia
Vietnam
Hiina, Rahvavabariik
Taiwan
Iraan
Bangladesh
Märkus: Teie päring edastatakse kõikidele selle masinakategooria müüjatele. See võimaldab teil saada väga palju pakkumisi.
Päringut ei õnnestunud saata. Palun proovige hiljem uuesti.

Telefon & Faks

+49 6648 ... kuulutused
Need kuulutused võivad samuti teile huvi pakkuda.
Väike kuulutus
Liivapritsi seade 5-aastase garantiiga Oliver Fritz GmbH & Co. KG Strahlcontainer 40Fuß 9m Strahlraum
Liivapritsi seade 5-aastase garantiiga Oliver Fritz GmbH & Co. KG Strahlcontainer 40Fuß 9m Strahlraum
Liivapritsi seade 5-aastase garantiiga Oliver Fritz GmbH & Co. KG Strahlcontainer 40Fuß 9m Strahlraum
Liivapritsi seade 5-aastase garantiiga Oliver Fritz GmbH & Co. KG Strahlcontainer 40Fuß 9m Strahlraum
Liivapritsi seade 5-aastase garantiiga Oliver Fritz GmbH & Co. KG Strahlcontainer 40Fuß 9m Strahlraum
Liivapritsi seade 5-aastase garantiiga Oliver Fritz GmbH & Co. KG Strahlcontainer 40Fuß 9m Strahlraum
Liivapritsi seade 5-aastase garantiiga Oliver Fritz GmbH & Co. KG Strahlcontainer 40Fuß 9m Strahlraum
Liivapritsi seade 5-aastase garantiiga Oliver Fritz GmbH & Co. KG Strahlcontainer 40Fuß 9m Strahlraum
Liivapritsi seade 5-aastase garantiiga Oliver Fritz GmbH & Co. KG Strahlcontainer 40Fuß 9m Strahlraum
more images
Saksamaa Großenlüder
1 332 km
Liivapritsi seade 5-aastase garantiiga
Oliver Fritz GmbH & Co. KGStrahlcontainer 40Fuß 9m Strahlraum
Helistada
Väike kuulutus
Tühjendusriba Nurgakonveier Magnet die magnetprofis 2023011201
Tühjendusriba Nurgakonveier Magnet die magnetprofis 2023011201
Tühjendusriba Nurgakonveier Magnet die magnetprofis 2023011201
Tühjendusriba Nurgakonveier Magnet die magnetprofis 2023011201
Tühjendusriba Nurgakonveier Magnet die magnetprofis 2023011201
more images
Saksamaa Ursberg
1 495 km
Tühjendusriba Nurgakonveier Magnet
die magnetprofis2023011201
Helistada
Väike kuulutus
10t akuajamiga lihvimissõiduk Oliver Fritz GmbH & Co. KG Strahlwagen mit Akku und Fernsteuerung
10t akuajamiga lihvimissõiduk Oliver Fritz GmbH & Co. KG Strahlwagen mit Akku und Fernsteuerung
more images
Saksamaa Großenlüder
1 332 km
10t akuajamiga lihvimissõiduk
Oliver Fritz GmbH & Co. KGStrahlwagen mit Akku und Fernsteuerung
Helistada
Väike kuulutus
Filtrisüsteem, väljatõmbe süsteem, väljatõmme Oliver Fritz GmbH & Co. KG
more images
Saksamaa Großenlüder
1 332 km
Filtrisüsteem, väljatõmbe süsteem, väljatõmme
Oliver Fritz GmbH & Co. KG
Helistada
Väike kuulutus
Laotõstuk Modula Lift ML 50D
Laotõstuk Modula Lift ML 50D
Laotõstuk Modula Lift ML 50D
Laotõstuk Modula Lift ML 50D
Laotõstuk Modula Lift ML 50D
Laotõstuk Modula Lift ML 50D
Laotõstuk Modula Lift ML 50D
more images
Saksamaa Hamburg
1 086 km
Laotõstuk
ModulaLift ML 50D
Helistada
Väike kuulutus
Filtrisüsteem väljatõmbega liivapritsi seadmele Oliver Fritz GmbH & Co. KG
more images
Saksamaa Großenlüder
1 332 km
Filtrisüsteem väljatõmbega liivapritsi seadmele
Oliver Fritz GmbH & Co. KG
Helistada
Väike kuulutus
Mobiilne filtreerimissüsteem Oliver Fritz GmbH & Co. KG TFPA15.250.M
Mobiilne filtreerimissüsteem Oliver Fritz GmbH & Co. KG TFPA15.250.M
Mobiilne filtreerimissüsteem Oliver Fritz GmbH & Co. KG TFPA15.250.M
Mobiilne filtreerimissüsteem Oliver Fritz GmbH & Co. KG TFPA15.250.M
Mobiilne filtreerimissüsteem Oliver Fritz GmbH & Co. KG TFPA15.250.M
Mobiilne filtreerimissüsteem Oliver Fritz GmbH & Co. KG TFPA15.250.M
Mobiilne filtreerimissüsteem Oliver Fritz GmbH & Co. KG TFPA15.250.M
Mobiilne filtreerimissüsteem Oliver Fritz GmbH & Co. KG TFPA15.250.M
Mobiilne filtreerimissüsteem Oliver Fritz GmbH & Co. KG TFPA15.250.M
Mobiilne filtreerimissüsteem Oliver Fritz GmbH & Co. KG TFPA15.250.M
Mobiilne filtreerimissüsteem Oliver Fritz GmbH & Co. KG TFPA15.250.M
Mobiilne filtreerimissüsteem Oliver Fritz GmbH & Co. KG TFPA15.250.M
Mobiilne filtreerimissüsteem Oliver Fritz GmbH & Co. KG TFPA15.250.M
more images
Saksamaa Großenlüder
1 332 km
Mobiilne filtreerimissüsteem
Oliver Fritz GmbH & Co. KGTFPA15.250.M
Helistada
Väike kuulutus
Minikraana Jekko SPX 532 CL Fly-JIb, LIER/ VOLLEDIG ELECTRISCH!!
Minikraana Jekko SPX 532 CL Fly-JIb, LIER/ VOLLEDIG ELECTRISCH!!
Minikraana Jekko SPX 532 CL Fly-JIb, LIER/ VOLLEDIG ELECTRISCH!!
Minikraana Jekko SPX 532 CL Fly-JIb, LIER/ VOLLEDIG ELECTRISCH!!
Minikraana Jekko SPX 532 CL Fly-JIb, LIER/ VOLLEDIG ELECTRISCH!!
Minikraana Jekko SPX 532 CL Fly-JIb, LIER/ VOLLEDIG ELECTRISCH!!
Minikraana Jekko SPX 532 CL Fly-JIb, LIER/ VOLLEDIG ELECTRISCH!!
Minikraana Jekko SPX 532 CL Fly-JIb, LIER/ VOLLEDIG ELECTRISCH!!
Minikraana Jekko SPX 532 CL Fly-JIb, LIER/ VOLLEDIG ELECTRISCH!!
Minikraana Jekko SPX 532 CL Fly-JIb, LIER/ VOLLEDIG ELECTRISCH!!
Minikraana Jekko SPX 532 CL Fly-JIb, LIER/ VOLLEDIG ELECTRISCH!!
Minikraana Jekko SPX 532 CL Fly-JIb, LIER/ VOLLEDIG ELECTRISCH!!
Minikraana Jekko SPX 532 CL Fly-JIb, LIER/ VOLLEDIG ELECTRISCH!!
Minikraana Jekko SPX 532 CL Fly-JIb, LIER/ VOLLEDIG ELECTRISCH!!
Minikraana Jekko SPX 532 CL Fly-JIb, LIER/ VOLLEDIG ELECTRISCH!!
Minikraana Jekko SPX 532 CL Fly-JIb, LIER/ VOLLEDIG ELECTRISCH!!
Minikraana Jekko SPX 532 CL Fly-JIb, LIER/ VOLLEDIG ELECTRISCH!!
Minikraana Jekko SPX 532 CL Fly-JIb, LIER/ VOLLEDIG ELECTRISCH!!
Minikraana Jekko SPX 532 CL Fly-JIb, LIER/ VOLLEDIG ELECTRISCH!!
more images
Holland Hedel
1 462 km
Minikraana
JekkoSPX 532 CL Fly-JIb, LIER/ VOLLEDIG ELECTRISCH!!
Helistada
Väike kuulutus
Liivapritsiseade Oliver Fritz GmbH & Co. KG FDG 140 Druckstrahlgebläse
Liivapritsiseade Oliver Fritz GmbH & Co. KG FDG 140 Druckstrahlgebläse
more images
Saksamaa Großenlüder
1 332 km
Liivapritsiseade
Oliver Fritz GmbH & Co. KGFDG 140 Druckstrahlgebläse
Helistada
Väike kuulutus
Mobiilne survepritsimisseade liivapritsipaagiga Oliver Fritz GmbH & Co. KG FDG 200 Druckstrahlgebläse
Mobiilne survepritsimisseade liivapritsipaagiga Oliver Fritz GmbH & Co. KG FDG 200 Druckstrahlgebläse
more images
Saksamaa Großenlüder
1 332 km
Mobiilne survepritsimisseade liivapritsipaagiga
Oliver Fritz GmbH & Co. KGFDG 200 Druckstrahlgebläse
Helistada
Väike kuulutus
Voodi freespink - Universal Erste Maschinenfabrik Auerbach FBE 1500
Voodi freespink - Universal Erste Maschinenfabrik Auerbach FBE 1500
Voodi freespink - Universal Erste Maschinenfabrik Auerbach FBE 1500
Voodi freespink - Universal Erste Maschinenfabrik Auerbach FBE 1500
Voodi freespink - Universal Erste Maschinenfabrik Auerbach FBE 1500
Voodi freespink - Universal Erste Maschinenfabrik Auerbach FBE 1500
Voodi freespink - Universal Erste Maschinenfabrik Auerbach FBE 1500
Voodi freespink - Universal Erste Maschinenfabrik Auerbach FBE 1500
Voodi freespink - Universal Erste Maschinenfabrik Auerbach FBE 1500
Voodi freespink - Universal Erste Maschinenfabrik Auerbach FBE 1500
Voodi freespink - Universal Erste Maschinenfabrik Auerbach FBE 1500
Voodi freespink - Universal Erste Maschinenfabrik Auerbach FBE 1500
Voodi freespink - Universal Erste Maschinenfabrik Auerbach FBE 1500
Voodi freespink - Universal Erste Maschinenfabrik Auerbach FBE 1500
more images
Saksamaa Saksamaa
1 134 km
Voodi freespink - Universal
Erste Maschinenfabrik AuerbachFBE 1500
Kontrollitud müüja
Helistada
Väike kuulutus
Filtrisüsteem Ekstraheerimissüsteem Oliver Fritz Gmbh & Co. KG PF1.4.62.00
Filtrisüsteem Ekstraheerimissüsteem Oliver Fritz Gmbh & Co. KG PF1.4.62.00
Filtrisüsteem Ekstraheerimissüsteem Oliver Fritz Gmbh & Co. KG PF1.4.62.00
more images
Saksamaa Großenlüder
1 332 km
Filtrisüsteem Ekstraheerimissüsteem
Oliver Fritz Gmbh & Co. KGPF1.4.62.00
Helistada
Väike kuulutus
Liivapritsimiskonteiner koos kraaniteega Oliver Fritz GmbH & Co. KG
Liivapritsimiskonteiner koos kraaniteega Oliver Fritz GmbH & Co. KG
Liivapritsimiskonteiner koos kraaniteega Oliver Fritz GmbH & Co. KG
Liivapritsimiskonteiner koos kraaniteega Oliver Fritz GmbH & Co. KG
Liivapritsimiskonteiner koos kraaniteega Oliver Fritz GmbH & Co. KG
more images
Saksamaa Großenlüder
1 332 km
Liivapritsimiskonteiner koos kraaniteega
Oliver Fritz GmbH & Co. KG
Helistada
Väike kuulutus
Ekstsentriline press - üks sammas MÜLLER-WEINGARTEN ARP 80
Ekstsentriline press - üks sammas MÜLLER-WEINGARTEN ARP 80
Ekstsentriline press - üks sammas MÜLLER-WEINGARTEN ARP 80
Ekstsentriline press - üks sammas MÜLLER-WEINGARTEN ARP 80
Ekstsentriline press - üks sammas MÜLLER-WEINGARTEN ARP 80
Ekstsentriline press - üks sammas MÜLLER-WEINGARTEN ARP 80
Ekstsentriline press - üks sammas MÜLLER-WEINGARTEN ARP 80
more images
Saksamaa Schmölln
1 178 km
Ekstsentriline press - üks sammas
MÜLLER-WEINGARTENARP 80
Helistada
Väike kuulutus
Trogkonveieriga kuulpritsimisseade Oliver Fritz GmbH & Co. KG Schleuderrad Muldenband
Trogkonveieriga kuulpritsimisseade Oliver Fritz GmbH & Co. KG Schleuderrad Muldenband
Trogkonveieriga kuulpritsimisseade Oliver Fritz GmbH & Co. KG Schleuderrad Muldenband
Trogkonveieriga kuulpritsimisseade Oliver Fritz GmbH & Co. KG Schleuderrad Muldenband
Trogkonveieriga kuulpritsimisseade Oliver Fritz GmbH & Co. KG Schleuderrad Muldenband
Trogkonveieriga kuulpritsimisseade Oliver Fritz GmbH & Co. KG Schleuderrad Muldenband
Trogkonveieriga kuulpritsimisseade Oliver Fritz GmbH & Co. KG Schleuderrad Muldenband
Trogkonveieriga kuulpritsimisseade Oliver Fritz GmbH & Co. KG Schleuderrad Muldenband
Trogkonveieriga kuulpritsimisseade Oliver Fritz GmbH & Co. KG Schleuderrad Muldenband
Trogkonveieriga kuulpritsimisseade Oliver Fritz GmbH & Co. KG Schleuderrad Muldenband
Trogkonveieriga kuulpritsimisseade Oliver Fritz GmbH & Co. KG Schleuderrad Muldenband
more images
Saksamaa Großenlüder
1 332 km
Trogkonveieriga kuulpritsimisseade
Oliver Fritz GmbH & Co. KGSchleuderrad Muldenband
Helistada