NILES N30MC-4500
Tootmisaasta
2022
Seisund
Kasutatud (täielikult töökorras)
Asukoht
Monheim am Rhein Saksamaa
CNC treimis- ja freesimiskeskus NILES N30MC-4500
more Images
NILES N30MC-4500
NILES N30MC-4500
NILES N30MC-4500
NILES N30MC-4500
Andmed masina kohta
Masina nimetus:
CNC treimis- ja freesimiskeskus
Tootja:
NILES
Mudel:
N30MC-4500
Tootmisaasta:
2022
Seisund:
väga hea (kasutatud)
Töövõimekus:
täielikult töökorras
Hind ja asukoht
Asukoht:
An der Spielbank 4, 40789 Monheim am Rhein, Deutschland Saksamaa
A21607223
Viitenumber:
1022-E06296
Värskendus:
viimati kuupäeval 27.03.2026
Kirjeldus
Time recording from Feb. 2025
Operating hours = 16085 h
Main spindle = 616 h
Milling spindle = 369 h
CNC control Siemens Sinumerik Si 840D sl
Max. center distance 4500 mm
Working height 1375 mm
X-axis travel -15 +725 mm
Y-axis travel -245 + 4756 mm
Swing diameter over cross slide 780 mm
Swing diameter over bed 820 mm
C-axis, smallest increment +/-0.001°
Main spindle A15 with BVG; 3135 N;/2000 rpm
Spindle head DIN 55026 Form A 15
Max. speed 3000 rpm
Max. torque 3135 Nm
Drilling/milling unit
Milling power (40/100% duty cycle) 36.5/29.8 kW
Torque up to 1110 rpm (40/100% duty cycle) 328/261 Nm
Max. spindle speed 5000 rpm
Swivel range (B-axis) -105 +95°
Vertical travel (Y-axis) -250 +250 mm
SR5 steady rest with eccentric fine adjustment 45–310 mm
C8 tool system
Tool magazine (2 magazines) 144
Tailstock
Quad diameter MK6 180 mm
Quad stroke 170 mm
Gedpoyxp H Defx Ainebl
Quad force (adjustable) 5–28 kN
Quad fine adjustment +/- 0.15 mm