Kahekohaline kaubikMercedes-Benz
Sprinter 217 CDI DOKA Pritsche Klima. AHK, MBUX
Kahekohaline kaubik
Mercedes-Benz
Sprinter 217 CDI DOKA Pritsche Klima. AHK, MBUX
Fikseeritud hind lisandub käibemaks
22 600 €
Tootmisaasta
2021
Seisund
Kasutatud
Asukoht
Osnabrück 

Põhiandmed
Hind ja asukoht
Fikseeritud hind lisandub käibemaks
22 600 €
- Müüja asukoht:
- Professor-Porsche-Straße 7, 49076 Osnabrück, Saksamaa

Helistada
Tehnilised andmed
Mõõdud ja kaal
Kogumass:
3 190 kg
Tühimass:
2 379 kg
Mootor ja käigukast
Kütuse tüüp:
diisel
Ülekande tüüp:
mehaaniline
Kütusekulu (kombineeritud):
7,4 l/100 km
Kütusekulu (linnasõidul):
8,2 l/100 km
Kütusekulu (linnaväliselt):
7 l/100 km
Energiatõhusus:
B
CO₂ heitmed:
195 g/km
Kütus:
diisel
Tahmafilter
Teljed ja rattad
Teljevahe:
3 665 mm
Varustus
Kliimaseade
Roolivõimendi
Keskne lukustus
Haagise haakeseade
Ohutusfunktsioonid
Turvapadi
ABS
Elektrooniline stabiilsusprogramm (ESP)
Dokumentatsioon ja sertifikaat
Järgmine ülevaatus (TÜV):
10/2028
Heitmeklass:
Euro 6
Kasutatud sõiduki garantii
Lisateave
Läbisõit:
90 962 km
Võimsus:
125 kW (169,95 hj)
Esmane registreerimine:
02/2021
Värv:
valge
Istekohtade arv:
6
Juhi kabiin:
muu
Kabiin
Pakkumise üksikasjad
- kuulutuse ID:
- A22542042
- Viitenumber:
- 153486___2
- Värskendus:
- viimati kuupäeval 22.10.2026
Kirjeldus
Exterior
* Trailer coupling, fixed ball head
* Heated and electrically adjustable exterior mirrors
* Roof rack behind the cab
* All-season tires
* Spare wheel
Interior
* Outside temperature display
* Artico black synthetic leather
* Armrest for driver's seat
* Adjustable passenger seat
Safety
* Adaptive brake light
* Airbag, driver
Comfort and Environment
* Hill-start assist
* ECO start-stop function
* Headlight assistant
* Gear shift indicator
* Crosswind assist
* Mercedes-Benz emergency call system
* Multifunction steering wheel
* Cruise control can be retrofitted
* Reinforced shock absorbers
Multimedia
* Digital radio (DAB) with Bluetooth hands-free system
Condition/Documents
* COC papers
Other
* 6-speed manual transmission, ECO Gear
* Storage compartment above the windshield
* Storage compartment under the cockpit
* Trailer load up to 3,450 kg possible
* Trailer socket, 13-pin
Knsdszt S A Iepfx Ag Rec
* Armrest for passenger seat
* Can be uprated to 3,450 kg permissible gross weight, increasing the payload by 260 kg
* Cupholder in front
* Emission class Euro 6d-TEMP
* Suspension for comfort and protection of the cargo
* Mis-fueling prevention
* Generator 14 V / 250 A
* Weight variant 3,190 kg
* Seat belt warning system for driver's seat
* Semi-automatic TEMPMATIC climate control system
* Hydraulic jack
* Clothes hook in the passenger compartment
* Communication module (LTE) for digital services
* Steering wheel adjustable in inclination and height
* MBUX multimedia system with 7-inch touchscreen
* OM 654 DE 20 LA 125 kW (170 hp) 3800/min
* Platform with aluminum side walls
* Signs / printed materials, German
* Side marker lights
* Driver seat occupancy detection
* Jump start terminals
* Underrun protection, EC
* USB socket 5 V
* First aid kit
* Fleece battery 12 V 92 Ah
* Warning triangle
* Heat-insulating glass all around
* Registration certificate, Part II
* Axle ratio i = 3.923
Other:
* Nationwide delivery for €399 net plus VAT (€474.81 incl. VAT).
* For all vans: On request, 12 or 24 months of Mercedes-Benz used car warranty can be provided.
* We will gladly take back your current vehicle, offset it against the new vehicle, or pay you the purchase price.
* Leasing / Financing via Mercedes-Benz Bank. We will gladly prepare an offer for you.
* Former rental vehicle
* No liability for printing and typographical errors
* Subject to errors and prior sale
*
Kuulutus tõlgiti automaatselt. Tõlkevigu võib esineda.
* Trailer coupling, fixed ball head
* Heated and electrically adjustable exterior mirrors
* Roof rack behind the cab
* All-season tires
* Spare wheel
Interior
* Outside temperature display
* Artico black synthetic leather
* Armrest for driver's seat
* Adjustable passenger seat
Safety
* Adaptive brake light
* Airbag, driver
Comfort and Environment
* Hill-start assist
* ECO start-stop function
* Headlight assistant
* Gear shift indicator
* Crosswind assist
* Mercedes-Benz emergency call system
* Multifunction steering wheel
* Cruise control can be retrofitted
* Reinforced shock absorbers
Multimedia
* Digital radio (DAB) with Bluetooth hands-free system
Condition/Documents
* COC papers
Other
* 6-speed manual transmission, ECO Gear
* Storage compartment above the windshield
* Storage compartment under the cockpit
* Trailer load up to 3,450 kg possible
* Trailer socket, 13-pin
Knsdszt S A Iepfx Ag Rec
* Armrest for passenger seat
* Can be uprated to 3,450 kg permissible gross weight, increasing the payload by 260 kg
* Cupholder in front
* Emission class Euro 6d-TEMP
* Suspension for comfort and protection of the cargo
* Mis-fueling prevention
* Generator 14 V / 250 A
* Weight variant 3,190 kg
* Seat belt warning system for driver's seat
* Semi-automatic TEMPMATIC climate control system
* Hydraulic jack
* Clothes hook in the passenger compartment
* Communication module (LTE) for digital services
* Steering wheel adjustable in inclination and height
* MBUX multimedia system with 7-inch touchscreen
* OM 654 DE 20 LA 125 kW (170 hp) 3800/min
* Platform with aluminum side walls
* Signs / printed materials, German
* Side marker lights
* Driver seat occupancy detection
* Jump start terminals
* Underrun protection, EC
* USB socket 5 V
* First aid kit
* Fleece battery 12 V 92 Ah
* Warning triangle
* Heat-insulating glass all around
* Registration certificate, Part II
* Axle ratio i = 3.923
Other:
* Nationwide delivery for €399 net plus VAT (€474.81 incl. VAT).
* For all vans: On request, 12 or 24 months of Mercedes-Benz used car warranty can be provided.
* We will gladly take back your current vehicle, offset it against the new vehicle, or pay you the purchase price.
* Leasing / Financing via Mercedes-Benz Bank. We will gladly prepare an offer for you.
* Former rental vehicle
* No liability for printing and typographical errors
* Subject to errors and prior sale
*
Kuulutus tõlgiti automaatselt. Tõlkevigu võib esineda.
Pakkuja
Märkus: Registreeru tasuta või logi sisse, et saada kogu teave.
Registreeritud alates: 2015
115 Kuulutused internetis
Saada päring
Telefon & Faks
+49 541 9... kuulutused
Need kuulutused võivad samuti teile huvi pakkuda.
Edukas
Teie sõnum on saadetud.
Väike kuulutus
Osnabrück
1 279 km
Kahekohaline kaubik
Mercedes-BenzSprinter 217 CDI DOKA Pritsche Klima. AHK, MBUX
Mercedes-BenzSprinter 217 CDI DOKA Pritsche Klima. AHK, MBUX
Edukas
Teie sõnum on saadetud.
Väike kuulutus
Wolfsbach
1 352 km
Teleskoopkäsi pööratav
MagniMagni RTH 8.27
MagniMagni RTH 8.27
Edukas
Teie sõnum on saadetud.
Väike kuulutus
Osnabrück
1 279 km
Pick-up kaubik
Mercedes-BenzSprinter 217 CDI DOKA Pritsche Klima. AHK, MBUX
Mercedes-BenzSprinter 217 CDI DOKA Pritsche Klima. AHK, MBUX
Edukas
Teie sõnum on saadetud.
Väike kuulutus
Sankt Veit in der Südsteiermark
1 453 km
Ratastega ekskavaator
TakeuchiTB295W mit Vollausstattung u. 3 Löffel
TakeuchiTB295W mit Vollausstattung u. 3 Löffel
Edukas
Teie sõnum on saadetud.
Väike kuulutus
Othmarsingen
1 669 km
Veokile paigaldatud kraana
MANTGS 35.480 8x4H Fassi 990-8 Flyjib& Troil
MANTGS 35.480 8x4H Fassi 990-8 Flyjib& Troil
Edukas
Teie sõnum on saadetud.
Väike kuulutus
Babberich
1 402 km
CNC-treipink Geminis Goratu – GHT 4
Geminis GoratuGHT 4 620
Geminis GoratuGHT 4 620
Edukas
Teie sõnum on saadetud.
Väike kuulutus
Mindelheim
1 514 km
Astmeta tööriistatöötlemispinkide treipingi
MIOTALTC 250 x 1500 V
MIOTALTC 250 x 1500 V
Edukas
Teie sõnum on saadetud.
Väike kuulutus
Dortmund
1 358 km
Puurvarda
GEMINISGE 1200
GEMINISGE 1200
Edukas
Teie sõnum on saadetud.
Väike kuulutus
Andelst
1 425 km
Scania G450 8x4 kastiauto + Palfinger PK 110002 kraana koos JIB PJ 170 poomiga / kraana
ScaniaG450 8X4 BAKWAGEN + PALFINGER PK 110002 = JIB P...
ScaniaG450 8X4 BAKWAGEN + PALFINGER PK 110002 = JIB P...
Edukas
Teie sõnum on saadetud.
Väike kuulutus
Marl
1 370 km
Peaga treipink
WMWKopf Drehmaschine 2000x800mm
WMWKopf Drehmaschine 2000x800mm
Teie kuulutus on edukalt kustutatud
Ilmnes viga









































































































































































