Veokast kere koos tagaluuktõstukigaMercedes-Benz
Atego 1221
Veokast kere koos tagaluuktõstukiga
Mercedes-Benz
Atego 1221
VB lisandub käibemaks
19 900 €
Tootmisaasta
2017
Seisund
Kasutatud
Asukoht
Bad Tennstedt 

Andmed masina kohta
- Masina nimetus:
- Veokast kere koos tagaluuktõstukiga
- Tootja:
- Mercedes-Benz
- Mudel:
- Atego 1221
- Masina number:
- WDB96702810147763
- Tootmisaasta:
- 2017
- Seisund:
- kasutatud
Hind ja asukoht
VB lisandub käibemaks
19 900 €
- Asukoht:
- Riedweg 3, 99955 Bad Tennstedt, Deutschland

Helistada
Tehnilised andmed
- Läbisõit:
- 292 553 km
- Kogumass:
- 11 900 kg
- Kütus:
- diisel
- Varustus:
- ABS, turvapadi, auto registreerimine, tõstukiga tagaluuk, veoki registreerimine
Pakkumise üksikasjad
- kuulutuse ID:
- A22279022
- Viitenumber:
- W1001451
- Värskendus:
- viimati kuupäeval 07.07.2026
Kirjeldus
Registration date: 04/10/2017
Mileage: 292,553 km
Next MOT due: 11/2025
155 kW diesel engine
Permissible total weight: 11,990 kg
Lhodszi R Nrjpfx Aqvjk
Tail lift: Palfinger MBB 1500K
Kuulutus tõlgiti automaatselt. Tõlkevigu võib esineda.
Mileage: 292,553 km
Next MOT due: 11/2025
155 kW diesel engine
Permissible total weight: 11,990 kg
Lhodszi R Nrjpfx Aqvjk
Tail lift: Palfinger MBB 1500K
Kuulutus tõlgiti automaatselt. Tõlkevigu võib esineda.
Pakkuja
Märkus: Registreeru tasuta või logi sisse, et saada kogu teave.
Registreeritud alates: 2016
50 Kuulutused internetis
Saada päring
Telefon & Faks
+49 36041... kuulutused
Need kuulutused võivad samuti teile huvi pakkuda.
Väike kuulutus
Riederich
1 520 km
Platvormveok
MERCEDES-BENZATEGO 1221 L Pritsche 6,4 m*NL 7 T*LH 90 cm*ADR
MERCEDES-BENZATEGO 1221 L Pritsche 6,4 m*NL 7 T*LH 90 cm*ADR
Väike kuulutus
Riederich
1 520 km
Külmutusauto
MERCEDES-BENZATEGO 1524 L Kühlkoffer BI-Zone 7,30 m LBW 2 T
MERCEDES-BENZATEGO 1524 L Kühlkoffer BI-Zone 7,30 m LBW 2 T
Väike kuulutus
Geffen
1 450 km
Taastussõiduk
Mercedes-BenzAtego 1221 L Takelwagen 6 persoons
Mercedes-BenzAtego 1221 L Takelwagen 6 persoons
Väike kuulutus
Meerkerk
1 464 km
Külmutatud/külmutatud transport
Mercedes-BenzAtego 1221 2016 CARRIER 850 - CHEREAU - DHOLLAN...
Mercedes-BenzAtego 1221 2016 CARRIER 850 - CHEREAU - DHOLLAN...
Väike kuulutus
Riederich
1 520 km
Külmutusauto
MERCEDES-BENZATEGO 1524 L Tiefkühlkoffer 7,35 m LBW MBB 1,5 T
MERCEDES-BENZATEGO 1524 L Tiefkühlkoffer 7,35 m LBW MBB 1,5 T
Väike kuulutus
Vuren
1 467 km
Laadimisplatvorm
MERCEDES-BENZATEGO 1221 PALFINGER ONLY127TKM
MERCEDES-BENZATEGO 1221 PALFINGER ONLY127TKM
Väike kuulutus
Heilbronn
1 473 km
Külmutusauto
MERCEDES-BENZAtego 1221*2xCarrier Kühlkoffer 5.77m*LBW*
MERCEDES-BENZAtego 1221*2xCarrier Kühlkoffer 5.77m*LBW*
Väike kuulutus
Langenfeld (Rheinland)
1 419 km
Külmutusveokitega kaubik
IvecoDaily 35C16 Tiefkühlkoffer Carrier 400
IvecoDaily 35C16 Tiefkühlkoffer Carrier 400
Väike kuulutus
Roksem
1 621 km
Külmutatud/külmutatud transport
Mercedes-BenzAtego 1221 *Cruise control*Bluetooth*Elektrisch...
Mercedes-BenzAtego 1221 *Cruise control*Bluetooth*Elektrisch...
Väike kuulutus
Au am Rhein
1 532 km
Atego 1221 L tagaluuktõstuk 1,5 t, Edscha liugkatus, kliimaseade
Mercedes-BenzAtego 1221 L Pr/Pl., LBW 1,5to. , Klima
Mercedes-BenzAtego 1221 L Pr/Pl., LBW 1,5to. , Klima
Väike kuulutus
Hoofddorp
1 453 km
Külmutatud/külmutatud transport
Mercedes-BenzAtego 1221 Kuhlkoffer/ Carrier 850/ Chereau/ AT...
Mercedes-BenzAtego 1221 Kuhlkoffer/ Carrier 850/ Chereau/ AT...
Väike kuulutus
Roksem
1 621 km
Kohver
Mercedes-BenzAtego 1221 *Airco*Luchtvering A verstelbaar*Cru...
Mercedes-BenzAtego 1221 *Airco*Luchtvering A verstelbaar*Cru...
Väike kuulutus
Vuren
1 467 km
BDF süsteem
MERCEDES-BENZATEGO 1221 WB 356 ADR AIRCO
MERCEDES-BENZATEGO 1221 WB 356 ADR AIRCO
Väike kuulutus
Weißenfels
1 168 km
Platvormveok
MANTGM 12.250 4x2 Pritsche 20m KRAN FUNK AHK
MANTGM 12.250 4x2 Pritsche 20m KRAN FUNK AHK
Väike kuulutus
Vuren
1 467 km
BDF süsteem
MERCEDES-BENZATEGO 1221 WB 356 AIRCO ADR
MERCEDES-BENZATEGO 1221 WB 356 AIRCO ADR
Teie kuulutus on edukalt kustutatud
Ilmnes viga


























































































































































































































































































