Mazak VCS 430AMazak
VCS 430A
Mazak VCS 430A
Mazak
VCS 430A
Tootmisaasta
2014
Seisund
Kasutatud
Asukoht
Itaalia
Andmed masina kohta
- Masina nimetus:
- Mazak VCS 430A
- Tootja:
- Mazak
- Mudel:
- VCS 430A
- Tootmisaasta:
- 2014
- Seisund:
- töövalmis (kasutatud)
Hind ja asukoht
- Asukoht:
- , Itaalia
Helistada
Tehnilised andmed
- X-telje liikumisteekond:
- 560 mm
- Y-telje liikumisteekond:
- 430 mm
- Z-telje liikumisteekond:
- 510 mm
- Spindli pöörlemiskiirus (maks.):
- 12 000 p/min
- Tööriistade vahetusmagasini pesade arv:
- Telgede arv:
- 3
Pakkumise üksikasjad
- kuulutuse ID:
- A21858948
- Viitenumber:
- IT-MIL-MAZ-2014-00002
- Värskendus:
- viimati kuupäeval 05.05.2026
Kirjeldus
See 3-teljeline Mazak VCS 430A on toodetud 2014. aastal. Selle maksimaalne spindli pöörlemiskiirus on 12 000 p/min ja laua suurus 900 x 430 mm. Masin on varustatud Mazatrol Smart CNC-ga ja selle tööriistade mahutavus on 30 positsiooni. Kui otsite kvaliteetseid töötlemisvõimalusi, kaaluge meie müügis olevat Mazak VCS 430A vertikaalset töötlemiskeskust. Võtke meiega ühendust, et saada lisateavet.
• Laua suurus: 900 x 430 mm
Lisavarustus
• Pardal olev tööriistade eelseadistussüsteem
Gusdpjy Ncyfsfx Ap Dsb
• Läbi spindli läbiv jahutusvedelik (külmutusvedelik spindli sees)
• Laua suurus: 900 x 430 mm