MAKINO D500
Makino D500
Tootmisaasta
2016
Seisund
Kasutatud (täielikult töökorras)
Asukoht
Düsseldorf Saksamaa
MAKINO D500 Makino D500
MAKINO D500 Makino D500
MAKINO D500 Makino D500
MAKINO D500 Makino D500
MAKINO D500 Makino D500
MAKINO D500 Makino D500
MAKINO D500 Makino D500
MAKINO D500 Makino D500
MAKINO D500 Makino D500
more Images
Makino D500
Makino D500
Makino D500
Makino D500
Makino D500
Makino D500
Makino D500
Makino D500
Makino D500
Andmed masina kohta
Masina nimetus:
MAKINO D500
Tootja:
Makino
Mudel:
D500
Tootmisaasta:
2016
Seisund:
nagu uus (kasutatud)
Töövõimekus:
täielikult töökorras
Tööajad:
30 592 h
Hind ja asukoht
Asukoht:
Fortuna Park, Flinger Broich 203, Halle 7-K, 40235 Düsseldorf, Alemania Saksamaa
Helistada
Tehnilised andmed
X-telje liikumisteekond:
550 mm
Y-telje liikumisteekond:
1 000 mm
Z-telje liikumisteekond:
500 mm
Kiirliikumine X-teljel:
48 m/min
Kiirliikumine Y-telg:
50 m/min
Z-telje kiire liikumine:
50 m/min
Kontrolleri tootja:
FANUC
Kontrolleri mudel:
Professional 5
Detaili pikkus (maks.):
650 mm
Töödetaili laius (max):
500 mm
Tooriku kõrgus (maks.):
500 mm
Töödeldava detaili läbimõõt (max):
650 mm
Töödetaili kaal (max):
350 kg
Kogukõrgus:
3 200 mm
Kogupikkus:
3 550 mm
Kogulaius:
2 900 mm
Lauakoormus:
350 kg
Pöördlaudade läbimõõt:
500 mm