MADORA Deburring machine GP 1000 4Z
VB lisandub käibemaks
Tootmisaasta
2025
Seisund
Uus (täielikult töökorras)
Asukoht
Kotlin Poola
Plekist irdservade eemaldamise masin MADORA Deburring machine GP 1000 4Z
more Images
YouTube video
Andmed masina kohta
Masina nimetus:
Plekist irdservade eemaldamise masin
Tootja:
MADORA
Mudel:
Deburring machine GP 1000 4Z
Tootmisaasta:
2025
Seisund:
uus
Töövõimekus:
täielikult töökorras
Hind ja asukoht
VB lisandub käibemaks
Asukoht:
T.Kosciuszki 37, 63-220 Kotlin, Polska Poola
Helistada
Tehnilised andmed
Töölaius:
1 000 mm
Sisendtüüpi vool:
kolmefaasiline
Lehtmetalli paksus (maks.):
100 mm
Lehe paksus teras (maks.):
100 mm
Alumiiniumlehe paksus (max.):
100 mm
Vaskleht paksus (max):
100 mm
Messingplekki paksus (max.):
100 mm
Kogupikkus:
2 230 mm
Kogulaius:
1 600 mm
Kogukõrgus:
2 000 mm
Töödetaili kaal (max):
500 kg
Kogumass:
3 580 kg
Töökõrgus:
100 mm
Sisendpinge:
400 V
Garantii kestus:
12 kuud
Laua pikkus:
3 470 mm
Laua laius:
1 000 mm
Tooriku kõrgus (maks.):
100 mm
Sisendsagedus:
50 Hz
Töödetaili laius (max):
1 000 mm
Töötamiskiirus:
33 mm/s
Lauaplaadi kõrgus:
1 010 mm
Lihvkivi läbimõõt:
150 mm
Lihvimislaius:
1 000 mm
Kõrguse reguleerimise tüüp:
mehaaniline
Sisendvool:
71 A
Spindlite arv:
9
Läbipääsu laius:
1 000 mm
Varustus:
CE-märgistus, Tüübisilt saadaval
Kirjeldus
Polish Deburring Machine – Direct from Manufacturer
The GP1000-4Z is a versatile deburring machine designed for post-cutting cleaning of sheet metal. Equipped with four "Z" type processing units, it offers outstanding versatility and processing capacity. What does this mean in practice? It allows for up to four operations simultaneously: not only does it remove scale following plasma cutting, but it also deburrs and rounds off workpiece edges after laser cutting – all in a single pass. The extensive processing range, including sheet thicknesses and widths up to 1,000 mm, makes it suitable for both small and large workpieces. With the appropriate tooling, the machine is also ideal for heavy edge rounding and oxide removal. The GP1000-4Z deburring machine features a TFT touch-screen panel, providing the operator with complete and continuous control over parameters such as workpiece thickness, feed speed, and tool rotation speed. Each unit can be operated independently, enabling the operator to select which processing steps to perform in a single pass.