Lenze G50BH121MVAR2C00 M55AP080M045E00CTZ
fikseeritud hind lisandub käibemaks
Tootmisaasta
2018
Seisund
Kasutatud
Asukoht
Wiefelstede Saksamaa
Käigukastmootor 0,75 kW 106 p/min Lenze G50BH121MVAR2C00  M55AP080M045E00CTZ
more Images
Andmed masina kohta
Masina nimetus:
Käigukastmootor 0,75 kW 106 p/min
Tootja:
Lenze
Mudel:
G50BH121MVAR2C00 M55AP080M045E00CTZ
Tootmisaasta:
2018
Seisund:
väga hea (kasutatud)
Hind ja asukoht
Asukoht:
26215 Wiefelstede, DE Saksamaa
A20438375
Viitenumber:
Kirjeldus
Geared motor, electric motor, electric geared motor, spur geared motor, geared motor with brake
Gisdpfx Aext Dniop Djt
-Manufacturer: Lenze, bevel gear motor
-Transmission: Type G50BH121MVAR2C00
-Speed: 106.0 rpm / Torque: 65 Nm
-Engine: Type M55AP080M045E00CTZ
-Power: 0.75 kW / 50 Hz
-Shaft: Ø 25 x 45 mm