N816.1.2KN.18
Vaakumpump
KNF
N816.1.2KN.18
VB lisandub käibemaks
Tootmisaasta
2016
Seisund
Uus
Asukoht
Dietfurt an der Altmühl
Andmed masina kohta
Hind ja asukoht
VB lisandub käibemaks
- Asukoht:
- Thanner Weg 8, 92345 Dietfurt, Deutschland
Kirjeldus
KNF vacuum pump N816.1.2KN.18 230V 50Hz 100W Pmax +50kPa 0.5bar
unused from clearance stock
Gedpfx Apswh Nr Eo Deit
Kuulutus tõlgiti automaatselt. Tõlkevigu võib esineda.
unused from clearance stock
Gedpfx Apswh Nr Eo Deit
Pakkuja
Märkus: Registreeru tasuta või logi sisse, et saada kogu teave.
Registreeritud alates: 2017
50 Kuulutused internetis
Saada päring
Telefon & Faks
+49 8468 ... kuulutused
Need kuulutused võivad samuti teile huvi pakkuda.
Väike kuulutus
Hradec Králové 4
1 106 km
Buchi B-290 klaasist mini pihustuskuivati
BüchiB-290
BüchiB-290
Väike kuulutus
Miastko
713 km
Statsionaarne ekstraheerimissüsteem
Nestro
Nestro
Thisted
982 km
KUUMA / KÜLMA TÄITEMASIN
Miele300 BC - Miele Lira
Miele300 BC - Miele Lira
Budapest
1 297 km
Rotavapor
BüchiR-200
BüchiR-200
Bad Oeynhausen
Tüüblipuurimine ja Eintreibmaschine
BiesseF/S
BiesseF/S
Hessisch Lichtenau
Rippkraanatõstuki süsteem, ALU kerge kraanasüsteem, kahekordne ripprööbas ühe talaga kraanasillaga,
Ähnlich GIS GISKB ALU - kein DEMAGähnlich KBK
Wiefelstede
Vaakumpump 0,18 kW 4,1 m³/h