POD80-300
Feeder
Keproma AG
POD80-300
fikseeritud hind lisandub käibemaks
Tootmisaasta
2017
Seisund
näitusmasin
Asukoht
Saksamaa
Andmed masina kohta
- Masina nimetus:
- Feeder
- Tootja:
- Keproma AG
- Mudel:
- POD80-300
- Tootmisaasta:
- 2017
- Seisund:
- nagu uus (näitusmasin)
- Tööajad:
- 30 h
Hind ja asukoht
- Asukoht:
- D - Bayern
Kirjeldus
Belt thickness max.4 mm
Strip width 300 mm
Gbedpfx Aiob Nbglenel
Repeatability +/- 0,05 mm
NC drive with compact control
Feed force 3000 N (300 kg)
Belt pressure max. 1,2 to
Kuulutus tõlgiti automaatselt. Tõlkevigu võib esineda.
Strip width 300 mm
Gbedpfx Aiob Nbglenel
Repeatability +/- 0,05 mm
NC drive with compact control
Feed force 3000 N (300 kg)
Belt pressure max. 1,2 to
Pakkuja
Märkus: Registreeru tasuta või logi sisse, et saada kogu teave.
Registreeritud alates: 2016
7 Kuulutused internetis
Saada päring
Telefon & Faks
+49 931 4... kuulutused
Need kuulutused võivad samuti teile huvi pakkuda.
Väike kuulutus
Mudersbach
1 389 km
Horisontaalne bänd saag
BernardoHBS 275 - 400 V
BernardoHBS 275 - 400 V