SSB 260VA
Lintsaag
KASTO
SSB 260VA
Tootmisaasta
1989
Seisund
Kasutatud
Asukoht
Hattingen
Hind ja asukoht
- Asukoht:
- Lager Hattingen
- A21583453
- Viitenumber:
- Värskendus:
- viimati kuupäeval 24.03.2026
Kirjeldus
cutting speed 15 - 125 m/min
cross cutting section 260 mm²
band length 4.115 x 41 x 1,1 mm
cutting width 260 x 260 mm
Band Saw | KASTO - SSB 260 VA
The machine is in a well-maintained condition.
Gbjdpfxjywzw Se Ainsl
Please note that the technical details were added from comparable machines.
#Tags: SSB260VA | SSB-260VA | SSB260 VA | SSB 260VA
cross cutting section 260 mm²
cutting width 260 x 260 mm