Käsikäitlus tõstuk
Jungheinrich ERE 120

Fikseeritud hind lisandub käibemaks
2 900 €
Tootmisaasta
2017
Seisund
Kasutatud
Asukoht
Nürtingen Saksamaa
Käsikäitlus tõstuk Jungheinrich ERE 120
Käsikäitlus tõstuk Jungheinrich ERE 120
Käsikäitlus tõstuk Jungheinrich ERE 120
Käsikäitlus tõstuk Jungheinrich ERE 120
Käsikäitlus tõstuk Jungheinrich ERE 120
Käsikäitlus tõstuk Jungheinrich ERE 120
Käsikäitlus tõstuk Jungheinrich ERE 120
Käsikäitlus tõstuk Jungheinrich ERE 120
Käsikäitlus tõstuk Jungheinrich ERE 120
Käsikäitlus tõstuk Jungheinrich ERE 120
Käsikäitlus tõstuk Jungheinrich ERE 120
more Images
Jungheinrich ERE 120
Jungheinrich ERE 120
Jungheinrich ERE 120
Jungheinrich ERE 120
Jungheinrich ERE 120
Jungheinrich ERE 120
Jungheinrich ERE 120
Jungheinrich ERE 120
Jungheinrich ERE 120
Jungheinrich ERE 120
Jungheinrich ERE 120

Põhiandmed

Masina nimetus:
Käsikäitlus tõstuk
Tootja:
Jungheinrich
Mudel:
ERE 120
Masina number:
17484
Tootmisaasta:
2017
Seisund:
hea (kasutatud)
Tööajad:
2 660 h

Hind ja asukoht

Fikseeritud hind lisandub käibemaks
2 900 €
rentimine:
on võimalik
Asukoht:
72622 Nürtingen, DE Saksamaa
Helistada

Tehnilised andmed

Mõõdud ja kaal

Kogumass:
713 kg
Tõstekõrgus:
220 mm
Koormekese:
600 mm
Ehituskõrgus:
1 500 mm

Mootor ja käigukast

Kütuse tüüp:
elektriline

Aku

Aku pingepinge:
24 V

Lisaseadmed

Kahvli pikkus:
1 150 mm

Lisateave

Masti tüüp:
muu
Kandevõime:
2 000 kg

Pakkumise üksikasjad

kuulutuse ID:
A23177996
Värskendus:
viimati kuupäeval 22.10.2026

Kirjeldus

enginetype: Electric, manufacturer: Jungheinrich
Ljdpfxj Adm Epj Adcehn

Serial Number: 98173606

Battery Details: 24V 3PzS 375Ah BJ: 2017

Pakkuja

Registreeritud alates: 2024

317 Kuulutused internetis

Helistada

Saada päring

Maaus 
Saksamaa
Austria
Šveits
Ameerika Ühendriigid
Suurbritannia
Prantsusmaa
Belgia
Hispaania
Mehhiko
Itaalia
Holland
Poola
Vene Föderatsioon
Valgevene (Valgevene Vabariik)
Ukraina
Eesti
Türgi
Uus-Meremaa
Iirimaa
Tšehhi Vabariik
Taani
Soome
Rootsi
Norra
Luksemburg
Kreeka
Leedu
Läti
Island
Portugal
Brasiilia
Venezuela
Argentiina
Ungari
Slovakkia
Rumeenia
Moldova
Sloveenia
Serbia
Montenegro
Albaania
Horvaatia
Bulgaaria
Põhja-Makedoonia
Bosnia ja Hertsegoviina
Iisrael
Egiptus
Maroko
India
Indoneesia
Lõuna-Korea
Jaapan
Tai
Malaisia
Vietnam
Hiina, Rahvavabariik
Taiwan
Iraan
Bangladesh
Märkus: Teie päring edastatakse kõikidele selle masinakategooria müüjatele. See võimaldab teil saada väga palju pakkumisi.
Päringut ei õnnestunud saata. Palun proovige hiljem uuesti.

Telefon & Faks

+49 7022 ... kuulutused
Need kuulutused võivad samuti teile huvi pakkuda.
Väike kuulutus
Automaatne alusesiirdaja Jungheinrich ERE 120
Automaatne alusesiirdaja Jungheinrich ERE 120
Automaatne alusesiirdaja Jungheinrich ERE 120
Automaatne alusesiirdaja Jungheinrich ERE 120
Automaatne alusesiirdaja Jungheinrich ERE 120
Automaatne alusesiirdaja Jungheinrich ERE 120
Automaatne alusesiirdaja Jungheinrich ERE 120
more images
Itaalia Scerne
1 931 km
Automaatne alusesiirdaja
JungheinrichERE 120
Kontrollitud müüja
Helistada
Väike kuulutus
Jalakäijate virnastaja Jungheinrich ERE 120 KP
Jalakäijate virnastaja Jungheinrich ERE 120 KP
Jalakäijate virnastaja Jungheinrich ERE 120 KP
Jalakäijate virnastaja Jungheinrich ERE 120 KP
Jalakäijate virnastaja Jungheinrich ERE 120 KP
more images
Günzburg-Deffingen/West
1 487 km
Jalakäijate virnastaja
JungheinrichERE 120 KP
Helistada
Väike kuulutus
Käsikäitlus tõstuk Jungheinrich ERE 120 LI ION 2t / 2020y/ 3507h
Käsikäitlus tõstuk Jungheinrich ERE 120 LI ION 2t / 2020y/ 3507h
Käsikäitlus tõstuk Jungheinrich ERE 120 LI ION 2t / 2020y/ 3507h
Käsikäitlus tõstuk Jungheinrich ERE 120 LI ION 2t / 2020y/ 3507h
Käsikäitlus tõstuk Jungheinrich ERE 120 LI ION 2t / 2020y/ 3507h
Käsikäitlus tõstuk Jungheinrich ERE 120 LI ION 2t / 2020y/ 3507h
more images
Slovakkia Banská Bystrica
1 164 km
Käsikäitlus tõstuk
JungheinrichERE 120 LI ION 2t / 2020y/ 3507h
Helistada
Väike kuulutus
Käsikäitlus tõstuk Jungheinrich ERE 120 2t/ 2021yy
Käsikäitlus tõstuk Jungheinrich ERE 120 2t/ 2021yy
Käsikäitlus tõstuk Jungheinrich ERE 120 2t/ 2021yy
Käsikäitlus tõstuk Jungheinrich ERE 120 2t/ 2021yy
Käsikäitlus tõstuk Jungheinrich ERE 120 2t/ 2021yy
Käsikäitlus tõstuk Jungheinrich ERE 120 2t/ 2021yy
Käsikäitlus tõstuk Jungheinrich ERE 120 2t/ 2021yy
Käsikäitlus tõstuk Jungheinrich ERE 120 2t/ 2021yy
Käsikäitlus tõstuk Jungheinrich ERE 120 2t/ 2021yy
Käsikäitlus tõstuk Jungheinrich ERE 120 2t/ 2021yy
Käsikäitlus tõstuk Jungheinrich ERE 120 2t/ 2021yy
Käsikäitlus tõstuk Jungheinrich ERE 120 2t/ 2021yy
more images
Slovakkia Banská Bystrica
1 164 km
Käsikäitlus tõstuk
JungheinrichERE 120 2t/ 2021yy
Helistada
Väike kuulutus
Käsikäitlus tõstuk Jungheinrich ERE 120 Li-lon
Käsikäitlus tõstuk Jungheinrich ERE 120 Li-lon
Käsikäitlus tõstuk Jungheinrich ERE 120 Li-lon
Käsikäitlus tõstuk Jungheinrich ERE 120 Li-lon
Käsikäitlus tõstuk Jungheinrich ERE 120 Li-lon
Käsikäitlus tõstuk Jungheinrich ERE 120 Li-lon
Käsikäitlus tõstuk Jungheinrich ERE 120 Li-lon
Käsikäitlus tõstuk Jungheinrich ERE 120 Li-lon
Käsikäitlus tõstuk Jungheinrich ERE 120 Li-lon
Käsikäitlus tõstuk Jungheinrich ERE 120 Li-lon
Käsikäitlus tõstuk Jungheinrich ERE 120 Li-lon
more images
Saksamaa Nürtingen
1 512 km
Käsikäitlus tõstuk
JungheinrichERE 120 Li-lon
Helistada
Väike kuulutus
Käsikäitlus tõstuk Jungheinrich ERE 120 --> Gabellänge 1800 mm!!
Käsikäitlus tõstuk Jungheinrich ERE 120 --> Gabellänge 1800 mm!!
Käsikäitlus tõstuk Jungheinrich ERE 120 --> Gabellänge 1800 mm!!
Käsikäitlus tõstuk Jungheinrich ERE 120 --> Gabellänge 1800 mm!!
Käsikäitlus tõstuk Jungheinrich ERE 120 --> Gabellänge 1800 mm!!
Käsikäitlus tõstuk Jungheinrich ERE 120 --> Gabellänge 1800 mm!!
Käsikäitlus tõstuk Jungheinrich ERE 120 --> Gabellänge 1800 mm!!
Käsikäitlus tõstuk Jungheinrich ERE 120 --> Gabellänge 1800 mm!!
Käsikäitlus tõstuk Jungheinrich ERE 120 --> Gabellänge 1800 mm!!
Käsikäitlus tõstuk Jungheinrich ERE 120 --> Gabellänge 1800 mm!!
Käsikäitlus tõstuk Jungheinrich ERE 120 --> Gabellänge 1800 mm!!
Käsikäitlus tõstuk Jungheinrich ERE 120 --> Gabellänge 1800 mm!!
Käsikäitlus tõstuk Jungheinrich ERE 120 --> Gabellänge 1800 mm!!
Käsikäitlus tõstuk Jungheinrich ERE 120 --> Gabellänge 1800 mm!!
Käsikäitlus tõstuk Jungheinrich ERE 120 --> Gabellänge 1800 mm!!
Käsikäitlus tõstuk Jungheinrich ERE 120 --> Gabellänge 1800 mm!!
Käsikäitlus tõstuk Jungheinrich ERE 120 --> Gabellänge 1800 mm!!
Käsikäitlus tõstuk Jungheinrich ERE 120 --> Gabellänge 1800 mm!!
Käsikäitlus tõstuk Jungheinrich ERE 120 --> Gabellänge 1800 mm!!
Käsikäitlus tõstuk Jungheinrich ERE 120 --> Gabellänge 1800 mm!!
Käsikäitlus tõstuk Jungheinrich ERE 120 --> Gabellänge 1800 mm!!
Käsikäitlus tõstuk Jungheinrich ERE 120 --> Gabellänge 1800 mm!!
Käsikäitlus tõstuk Jungheinrich ERE 120 --> Gabellänge 1800 mm!!
Käsikäitlus tõstuk Jungheinrich ERE 120 --> Gabellänge 1800 mm!!
more images
Saksamaa Nürtingen
1 512 km
Käsikäitlus tõstuk
JungheinrichERE 120 --> Gabellänge 1800 mm!!
Helistada
Väike kuulutus
Horisontaalne tellimusevõtja Jungheinrich ERE120 | 2400mm
Horisontaalne tellimusevõtja Jungheinrich ERE120 | 2400mm
Horisontaalne tellimusevõtja Jungheinrich ERE120 | 2400mm
Horisontaalne tellimusevõtja Jungheinrich ERE120 | 2400mm
Horisontaalne tellimusevõtja Jungheinrich ERE120 | 2400mm
Horisontaalne tellimusevõtja Jungheinrich ERE120 | 2400mm
Horisontaalne tellimusevõtja Jungheinrich ERE120 | 2400mm
Horisontaalne tellimusevõtja Jungheinrich ERE120 | 2400mm
Horisontaalne tellimusevõtja Jungheinrich ERE120 | 2400mm
Horisontaalne tellimusevõtja Jungheinrich ERE120 | 2400mm
Horisontaalne tellimusevõtja Jungheinrich ERE120 | 2400mm
Horisontaalne tellimusevõtja Jungheinrich ERE120 | 2400mm
Horisontaalne tellimusevõtja Jungheinrich ERE120 | 2400mm
Horisontaalne tellimusevõtja Jungheinrich ERE120 | 2400mm
Horisontaalne tellimusevõtja Jungheinrich ERE120 | 2400mm
Horisontaalne tellimusevõtja Jungheinrich ERE120 | 2400mm
Horisontaalne tellimusevõtja Jungheinrich ERE120 | 2400mm
Horisontaalne tellimusevõtja Jungheinrich ERE120 | 2400mm
Horisontaalne tellimusevõtja Jungheinrich ERE120 | 2400mm
Horisontaalne tellimusevõtja Jungheinrich ERE120 | 2400mm
Horisontaalne tellimusevõtja Jungheinrich ERE120 | 2400mm
Horisontaalne tellimusevõtja Jungheinrich ERE120 | 2400mm
Horisontaalne tellimusevõtja Jungheinrich ERE120 | 2400mm
Horisontaalne tellimusevõtja Jungheinrich ERE120 | 2400mm
Horisontaalne tellimusevõtja Jungheinrich ERE120 | 2400mm
Horisontaalne tellimusevõtja Jungheinrich ERE120 | 2400mm
Horisontaalne tellimusevõtja Jungheinrich ERE120 | 2400mm
Horisontaalne tellimusevõtja Jungheinrich ERE120 | 2400mm
Horisontaalne tellimusevõtja Jungheinrich ERE120 | 2400mm
Horisontaalne tellimusevõtja Jungheinrich ERE120 | 2400mm
Horisontaalne tellimusevõtja Jungheinrich ERE120 | 2400mm
Horisontaalne tellimusevõtja Jungheinrich ERE120 | 2400mm
Horisontaalne tellimusevõtja Jungheinrich ERE120 | 2400mm
Horisontaalne tellimusevõtja Jungheinrich ERE120 | 2400mm
Horisontaalne tellimusevõtja Jungheinrich ERE120 | 2400mm
Horisontaalne tellimusevõtja Jungheinrich ERE120 | 2400mm
Horisontaalne tellimusevõtja Jungheinrich ERE120 | 2400mm
Horisontaalne tellimusevõtja Jungheinrich ERE120 | 2400mm
Horisontaalne tellimusevõtja Jungheinrich ERE120 | 2400mm
more images
Saksamaa Nürtingen
1 512 km
Horisontaalne tellimusevõtja
JungheinrichERE120 | 2400mm
Helistada
Väike kuulutus
Ei ole kaubaaluste veoauto juht Jungheinrich ERE 120 - Service Neu - Lithium Schnelllader
Ei ole kaubaaluste veoauto juht Jungheinrich ERE 120 - Service Neu - Lithium Schnelllader
Ei ole kaubaaluste veoauto juht Jungheinrich ERE 120 - Service Neu - Lithium Schnelllader
Ei ole kaubaaluste veoauto juht Jungheinrich ERE 120 - Service Neu - Lithium Schnelllader
Ei ole kaubaaluste veoauto juht Jungheinrich ERE 120 - Service Neu - Lithium Schnelllader
more images
Saksamaa Mannheim
1 474 km
Ei ole kaubaaluste veoauto juht
JungheinrichERE 120 - Service Neu - Lithium Schnelllader
Helistada
Väike kuulutus
Seisev kahveltõstuk Jungheinrich ERE120
Seisev kahveltõstuk Jungheinrich ERE120
Seisev kahveltõstuk Jungheinrich ERE120
Seisev kahveltõstuk Jungheinrich ERE120
Seisev kahveltõstuk Jungheinrich ERE120
Seisev kahveltõstuk Jungheinrich ERE120
Seisev kahveltõstuk Jungheinrich ERE120
more images
Strzałkowo
828 km
Seisev kahveltõstuk
JungheinrichERE120
Helistada
Väike kuulutus
Käsikäitlus tõstuk Jungheinrich ERE  120 FP Lithium 1600mm
Käsikäitlus tõstuk Jungheinrich ERE  120 FP Lithium 1600mm
Käsikäitlus tõstuk Jungheinrich ERE  120 FP Lithium 1600mm
Käsikäitlus tõstuk Jungheinrich ERE  120 FP Lithium 1600mm
Käsikäitlus tõstuk Jungheinrich ERE  120 FP Lithium 1600mm
Käsikäitlus tõstuk Jungheinrich ERE  120 FP Lithium 1600mm
Käsikäitlus tõstuk Jungheinrich ERE  120 FP Lithium 1600mm
Käsikäitlus tõstuk Jungheinrich ERE  120 FP Lithium 1600mm
Käsikäitlus tõstuk Jungheinrich ERE  120 FP Lithium 1600mm
Käsikäitlus tõstuk Jungheinrich ERE  120 FP Lithium 1600mm
Käsikäitlus tõstuk Jungheinrich ERE  120 FP Lithium 1600mm
Käsikäitlus tõstuk Jungheinrich ERE  120 FP Lithium 1600mm
Käsikäitlus tõstuk Jungheinrich ERE  120 FP Lithium 1600mm
Käsikäitlus tõstuk Jungheinrich ERE  120 FP Lithium 1600mm
Käsikäitlus tõstuk Jungheinrich ERE  120 FP Lithium 1600mm
Käsikäitlus tõstuk Jungheinrich ERE  120 FP Lithium 1600mm
Käsikäitlus tõstuk Jungheinrich ERE  120 FP Lithium 1600mm
Käsikäitlus tõstuk Jungheinrich ERE  120 FP Lithium 1600mm
Käsikäitlus tõstuk Jungheinrich ERE  120 FP Lithium 1600mm
Käsikäitlus tõstuk Jungheinrich ERE  120 FP Lithium 1600mm
Käsikäitlus tõstuk Jungheinrich ERE  120 FP Lithium 1600mm
Käsikäitlus tõstuk Jungheinrich ERE  120 FP Lithium 1600mm
Käsikäitlus tõstuk Jungheinrich ERE  120 FP Lithium 1600mm
Käsikäitlus tõstuk Jungheinrich ERE  120 FP Lithium 1600mm
Käsikäitlus tõstuk Jungheinrich ERE  120 FP Lithium 1600mm
Käsikäitlus tõstuk Jungheinrich ERE  120 FP Lithium 1600mm
Käsikäitlus tõstuk Jungheinrich ERE  120 FP Lithium 1600mm
Käsikäitlus tõstuk Jungheinrich ERE  120 FP Lithium 1600mm
Käsikäitlus tõstuk Jungheinrich ERE  120 FP Lithium 1600mm
Käsikäitlus tõstuk Jungheinrich ERE  120 FP Lithium 1600mm
Käsikäitlus tõstuk Jungheinrich ERE  120 FP Lithium 1600mm
Käsikäitlus tõstuk Jungheinrich ERE  120 FP Lithium 1600mm
more images
Saksamaa Nürtingen
1 512 km
Käsikäitlus tõstuk
JungheinrichERE 120 FP Lithium 1600mm
Helistada