Manuaalne virnastajaJungheinrich
ERD 220
Manuaalne virnastaja
Jungheinrich
ERD 220
Fikseeritud hind lisandub käibemaks
2 900 €
Tootmisaasta
2019
Seisund
Kasutatud
Asukoht
Nürtingen 

Põhiandmed
- Masina nimetus:
- Manuaalne virnastaja
- Tootja:
- Jungheinrich
- Mudel:
- ERD 220
- Masina number:
- 17490
- Tootmisaasta:
- 2019
- Seisund:
- hea (kasutatud)
- Tööajad:
- 3 016 h
Hind ja asukoht
Fikseeritud hind lisandub käibemaks
2 900 €
- rentimine:
- on võimalik
- Asukoht:
- 72622 Nürtingen, DE

Helistada
Tehnilised andmed
Mõõdud ja kaal
Kogumass:
1 159 kg
Tõstekõrgus:
2 100 mm
Koormekese:
600 mm
Ehituskõrgus:
1 470 mm
Mootor ja käigukast
Kütuse tüüp:
elektriline
Aku
Aku pingepinge:
24 V
Lisaseadmed
Kahvli pikkus:
1 200 mm
Lisateave
Masti tüüp:
Simplex
Kandevõime:
2 000 kg
Pakkumise üksikasjad
- kuulutuse ID:
- A23177966
- Värskendus:
- viimati kuupäeval 22.10.2026
Kirjeldus
enginetype: Electric, manufacturer: Jungheinrich
Serial Number: 98256957
Ljdo Adm Dropfx Ag Reah
Battery Details: 24V 3PzS 375Ah BJ: 2019
Serial Number: 98256957
Ljdo Adm Dropfx Ag Reah
Battery Details: 24V 3PzS 375Ah BJ: 2019
Pakkuja
Märkus: Registreeru tasuta või logi sisse, et saada kogu teave.
Registreeritud alates: 2024
317 Kuulutused internetis
Saada päring
Telefon & Faks
+49 7022 ... kuulutused
Need kuulutused võivad samuti teile huvi pakkuda.
Edukas
Teie sõnum on saadetud.
Väike kuulutus
Neuss
1 429 km
Manuaalne virnastaja
JungheinrichERD 220 - NEUE Batterie - Plattform klappbar
JungheinrichERD 220 - NEUE Batterie - Plattform klappbar
Edukas
Teie sõnum on saadetud.
Väike kuulutus
Düsseldorf
1 417 km
Kaubaaluste virnastaja
JungheinrichERD220 // Elektro
JungheinrichERD220 // Elektro
Edukas
Teie sõnum on saadetud.
Väike kuulutus
Banská Bystrica
1 164 km
Manuaalne virnastaja
JungheinrichERD 220 1.66m/ 1902mh/ 2020y
JungheinrichERD 220 1.66m/ 1902mh/ 2020y
Edukas
Teie sõnum on saadetud.
Väike kuulutus
Nürtingen
1 512 km
Manuaalne virnastaja
JungheinrichERD 220 Lithium
JungheinrichERD 220 Lithium
Edukas
Teie sõnum on saadetud.
Väike kuulutus
Nürtingen
1 512 km
Manuaalne virnastaja
JungheinrichERD 220 --> res. CP 21.10.26!
JungheinrichERD 220 --> res. CP 21.10.26!
Edukas
Teie sõnum on saadetud.
Väike kuulutus
Nürtingen
1 512 km
Manuaalne virnastaja
JungheinrichERD 220 --> Batterie aus 2024!
JungheinrichERD 220 --> Batterie aus 2024!
Edukas
Teie sõnum on saadetud.
Väike kuulutus
Nürtingen
1 512 km
Manuaalne virnastaja
JungheinrichERD 220 -> Batterie aus 2019!
JungheinrichERD 220 -> Batterie aus 2019!
Edukas
Teie sõnum on saadetud.
Väike kuulutus
Nürtingen
1 512 km
Manuaalne virnastaja
JungheinrichERD 220 Initalhub
JungheinrichERD 220 Initalhub
Edukas
Teie sõnum on saadetud.
Väike kuulutus
Mannheim
1 474 km
Kõrge tõstukijuhi juht
JungheinrichERD 220 DrivePlus - nur 3821 Std. - Batterie 85%
JungheinrichERD 220 DrivePlus - nur 3821 Std. - Batterie 85%
Edukas
Teie sõnum on saadetud.
Väike kuulutus
Mannheim
1 474 km
Kõrge tõstukijuhi juht
JungheinrichERD 220 DrivePlus - nur 2804 Std. - Batterie 84%
JungheinrichERD 220 DrivePlus - nur 2804 Std. - Batterie 84%
Teie kuulutus on edukalt kustutatud
Ilmnes viga





































































































































































