Jet JTS-600XL
fikseeritud hind lisandub käibemaks
Tootmisaasta
2025
Seisund
Kasutatud
Asukoht
Söding Austria
Formaatsaagpink Jet JTS-600XL
Formaatsaagpink Jet JTS-600XL
Formaatsaagpink Jet JTS-600XL
Formaatsaagpink Jet JTS-600XL
Formaatsaagpink Jet JTS-600XL
Formaatsaagpink Jet JTS-600XL
Formaatsaagpink Jet JTS-600XL
Formaatsaagpink Jet JTS-600XL
more Images
Jet JTS-600XL
Jet JTS-600XL
Jet JTS-600XL
Jet JTS-600XL
Jet JTS-600XL
Jet JTS-600XL
Jet JTS-600XL
Jet JTS-600XL
Andmed masina kohta
Masina nimetus:
Formaatsaagpink
Tootja:
Jet
Mudel:
JTS-600XL
Tootmisaasta:
2025
Seisund:
nagu uus (kasutatud)
Hind ja asukoht
Asukoht:
Packer Str. 169, 8561 Söding, Österreich Austria
Kirjeldus
For sale is a used JET panel saw JTS-600XL with a maximum cutting length of 1600 mm.
Gbedpfx Aiey Nm H Asnel
Technical data:
- Motor: 230 V / 1.5 kW / 2 HP
- Saw blade speed: 4000 rpm
- Saw blade diameter / bore: 250 / 30 mm
- Saw blade tilt: 0° – 45°
- Max. cutting depth at 0°: 80 mm
- Max. cutting depth at 45°: 54 mm
- Max. cutting width at rip fence: 610 mm
- Table dimensions: 800 x 350 mm
- Table extension: 415 x 350 mm
- Table widening (right): 800 x 270 mm
- Precision sliding table: 1600 x 255 mm
- Max. cutting length: 1600 mm
- Machine dimensions: 1650 x 2200 x 1100 mm
- Weight: 157 kg
Scope of delivery:
- Sliding table 1600 x 255 mm
- Circular saw blade Ø 254 x 30 x 3 mm - 36 TCT teeth
- Parallel fence
- Support table 460 x 600 mm with extendable crosscut fence 2200 mm
- Extraction port Ø 100 mm