YLS-3000-CT
Laseri allikas
IPG Laser
YLS-3000-CT
Tootmisaasta
2013
Seisund
Kasutatud
Asukoht
Saksamaa
Andmed masina kohta
- Masina nimetus:
- Laseri allikas
- Tootja:
- IPG Laser
- Mudel:
- YLS-3000-CT
- Tootmisaasta:
- 2013
- Seisund:
- töövalmis (kasutatud)
Hind ja asukoht
- Asukoht:
- Deutschland
- A20772722
- Viitenumber:
- INNO30517
- Värskendus:
- viimati kuupäeval 16.12.2025
Kirjeldus
An IPG laser source with peripheral equipment is available. 1) IPG Laser YLS-3000-CT, year of manufacture: 2013, wavelength: 1070nm, modulation: 0kHz-5kHz, power control range: 10%-100%, power stability: +/-1%. Machine dimensions X/Y/Z: approx. 800mm/800mm/560mm, weight: approx. 400kg. 2) Industrial chiller IPG Laser LC 170.01-A.3.5, year of manufacture: 2013, cooling capacity: 17kW, max. operating pressure: 28bar, refrigerant: R407C, refrigerant quantity: 3.5kg. 3) Wire feeder Dinse DIX WD 300, feed rate: 20m/min, wire diameter range: 0.8mm-1.6mm, machine dimensions X/Y/Z: approx. 300mm/250mm/250mm. 4) Laser process head. Documentation available. On-site inspection is possible.
Gjdox H S Nwopfx Ainobl
Gjdox H S Nwopfx Ainobl
Pakkuja
Märkus: Registreeru tasuta või logi sisse, et saada kogu teave.
Viimati sees: eelmisel nädalal
Registreeritud alates: 2017
2 000 Kuulutused internetis
Saada päring
Telefon & Faks
+49 30 58... kuulutused
Need kuulutused võivad samuti teile huvi pakkuda.
Väike kuulutus
Babberich
1 402 km
CNC-treipink HEYLIGENSTAEDT - NDC 71
HEYLIGENSTAEDTNDC 710 / 1800
HEYLIGENSTAEDTNDC 710 / 1800
Väike kuulutus
Slovakkia
1 256 km
Laserlõikamismasin
TRUMPFTrulaser 3030 L20 CO2
TRUMPFTrulaser 3030 L20 CO2
Empfingen
Lappimismasin
WoltersAC 500 F
WoltersAC 500 F
Bienne
Silindriline lihvimismasin
StuderS 36 CNC Heavy Duty
StuderS 36 CNC Heavy Duty
Empfingen
Silindriline lihvimismasin
StuderS32
StuderS32
Kaunas
417 km
Laserlõikamismasin
DURMAHD-FL 3015 BH
DURMAHD-FL 3015 BH
Dietzenbach
Lehtmetalli servade eemaldamise masin
NS MaquinasDM 1100 ZC - NEUMASCHINE
Saksamaa
CNC laserlõikamismasin
TrumpfTruLaser 3030
TrumpfTruLaser 3030
Contamine-sur-Arve
Silindriline lihvimismasin cnc
STUDERS242
STUDERS242
Hauzenberg
Laserlõikusmasin
Ledi LaserLG-1313 3kW Premium Line