GSL German Standard Lift D120050AAV10385
fikseeritud hind lisandub käibemaks
Seisund
Kasutatud
Asukoht
Wiefelstede Saksamaa
Hüdrauliline silinder GSL German Standard Lift D120050AAV10385
more Images
Andmed masina kohta
Masina nimetus:
Hüdrauliline silinder
Tootja:
GSL German Standard Lift
Mudel:
D120050AAV10385
Seisund:
hea (kasutatud)
Hind ja asukoht
Asukoht:
26215 Wiefelstede, DE Saksamaa
A1796324
Viitenumber:
Kirjeldus
Hydraulic cylinders, support cylinders, hydraulic rams, pressure rams
-Cylinder: Ø 100 mm
-Piston rod: Ø 50 mm
-Pipe Ø outside: mm
-Stroke: 385 mm
-Total length retracted: 680 mm
-Hole diameter: 40 mm