GSL German Standard Lift D0630500FV40500
fikseeritud hind lisandub käibemaks
Seisund
Kasutatud
Asukoht
Wiefelstede Saksamaa
Hüdrauliline silinder GSL German Standard Lift D0630500FV40500
more Images
Andmed masina kohta
Masina nimetus:
Hüdrauliline silinder
Tootja:
GSL German Standard Lift
Mudel:
D0630500FV40500
Seisund:
hea (kasutatud)
Hind ja asukoht
Asukoht:
26215 Wiefelstede, DE Saksamaa
A1796747
Viitenumber:
Kirjeldus
Hydraulic cylinder, support cylinder, hydraulic piston, pressure piston
-Cylinder: Ø 63 mm
-Piston rod: Ø 50 mm
-Pipe outer diameter: 75 mm
Gjdpfxsb A Iyno Ainjit
-Stroke: 500 mm
-Total length when retracted: 730 mm
-Piston rod mount: Ø 44 mm ball head
-Hole diameter: Ø 30 mm
-Quantity: 5 available
-Price: per piece
-Ideal for building a hydraulic press
Pakkuja
Registreeritud alates: 2002
12 970 Kuulutused internetis
Trustseal icon
Helistada
Saada päring
Maaus
Saksamaa
Austria
Šveits
Ameerika Ühendriigid
Suurbritannia
Prantsusmaa
Belgia
Hispaania
Mehhiko
Itaalia
Holland
Poola
Vene Föderatsioon
Valgevene (Valgevene Vabariik)
Ukraina
Eesti
Türgi
Uus-Meremaa
Iirimaa
Tšehhi Vabariik
Taani
Soome
Rootsi
Norra
Luksemburg
Kreeka
Leedu
Läti
Island
Portugal
Brasiilia
Venezuela
Argentiina
Ungari
Slovakkia
Rumeenia
Moldova
Sloveenia
Serbia
Montenegro
Albaania
Horvaatia
Bulgaaria
Põhja-Makedoonia
Bosnia ja Hertsegoviina
Iisrael
Egiptus
Maroko
India
Indoneesia
Lõuna-Korea
Jaapan
Tai
Malaisia
Vietnam
Hiina, Rahvavabariik
Taiwan
Iraan
Bangladesh
Päringut ei õnnestunud saata. Palun proovige hiljem uuesti.
Telefon & Faks
+49 4402 ... kuulutused
Need kuulutused võivad samuti teile huvi pakkuda.
Väike kuulutus
Hüdrauliline silinder ORSTA-Hydraulik Hub 620 mm
more images
Saksamaa Wiefelstede
1 205 km
Hüdrauliline silinder
ORSTA-HydraulikHub 620 mm
Kontrollitud müüja
Väike kuulutus
Hüdrosilinder Parker Hub 600 mm  C-3LRLS29MC
Wiefelstede
1 205 km
Hüdrosilinder
ParkerHub 600 mm C-3LRLS29MC
Kontrollitud müüja
Hüdrauliline silinder Hawe Hub 600 mm Kolben Ø 65 mm
Saksamaa Wiefelstede
HaweHub 600 mm Kolben Ø 65 mm