GSL German Standard Lift D0400250010340
fikseeritud hind lisandub käibemaks
Seisund
Kasutatud
Asukoht
Wiefelstede Saksamaa
Hüdrauliline silinder GSL German Standard Lift D0400250010340
more Images
Andmed masina kohta
Masina nimetus:
Hüdrauliline silinder
Tootja:
GSL German Standard Lift
Mudel:
D0400250010340
Seisund:
hea (kasutatud)
Hind ja asukoht
Asukoht:
26215 Wiefelstede, DE Saksamaa
A1795214
Viitenumber:
Kirjeldus
Hydraulic cylinder, support cylinder, hydraulic piston, pressure piston
-Cylinder: Ø 50 mm
-Piston rod: Ø 32 mm
-Pipe outer diameter: mm
-Stroke: 400 mm
Gbjdpfxeb A Hfro Ainjl
-Total length when retracted: 565 mm
-Hole diameter: Ø 20 mm