GFP-GFS-12
Andmed masina kohta
- Masina nimetus:
- Pööratud treipingi
- Tootja:
- Giana/Klaaßen
- Mudel:
- GFP-GFS-12
- Seisund:
- töövalmis (kasutatud)
- Töövõimekus:
- täielikult töökorras
Tehnilised andmed
- Pöördepikkus:
- 3 000 mm
- Pöördetera üle ristliuguri:
- 600 mm
- Spindli pöörlemiskiirus (maks.):
- 600 p/min
- Pöörde läbimõõt üle põikloidiku:
- 1 200 mm
- Tsentri kõrgus:
- 600 mm
ettevõtmine
- Asukoht:
- Baden-Württemberg, Saksamaa
– Kaugus: ca 1 422 km
- Saadavus:
- kohe pärast oksjoni lõppu
- Tingimused tarnimiseks:
- FCA
tasuta
Kirjeldus
No reserve price – guaranteed sale to the highest bidder!
Placing a bid obligates timely collection by 31/07/2025.
TECHNICAL DETAILS
Swing diameter over cross slide: 600 mm
Turning length: 3,000 mm
Swing diameter over bed slide: 1,200 mm
Center height: 600 mm
Spindle speed: 20 – 600 rpm
Faceplate diameter: approx. 1,500 mm
Control manufacturer: FAGOR
MACHINE DETAILS
Overall height: 2,500 mm
Overall length: 6,000 mm
Overall width: 2,500 mm
Total weight: 10,000 kg
EQUIPMENT
- General overhaul by KLAASSEN in 1999
- Faceplate (included): Ø 1,200 mm
- With tailstock and boring bar holder
Kuulutus tõlgiti automaatselt. Tõlkevigu võib esineda.
Makse töötlemine
- Ostukulud:
- 18 %
- Makse tingimused:
- 100% ettemaks
- Makseviisid:
Ülekanne
Pakkumise üksikasjad
- kuulutuse ID:
- A19439571
- Viitenumber:
- AUC-2506180
- Värskendus:
- viimati kuupäeval 01.07.2025
- Eksklusiivpakkumine:
- ainult oksjonil saadaval
külastus
Ensisheim WMW MIKROMATBKoZ 900x1400/5NC
Eislingen/Fils WEISSER-HEILBRONNJunior CNC
Thisted T140
Wymysłów HyperthermPowermax800
București WMW ZerbstDP 2000
Forst Krones
Haiger WEILERE 30
Königsbrunn KUKA5 x ZH 150/180 generalüberholt
Königsbrunn KUKAZH30/60 III NEU
Wiefelstede MengeleHub 380 mm