Festo DSBC-80-160-PPVA-N3 Hub 160 mm
fikseeritud hind lisandub käibemaks
Seisund
Kasutatud
Asukoht
Wiefelstede Saksamaa
Pneumaatiline silinder Festo DSBC-80-160-PPVA-N3  Hub 160 mm
more Images
Andmed masina kohta
Masina nimetus:
Pneumaatiline silinder
Tootja:
Festo
Mudel:
DSBC-80-160-PPVA-N3 Hub 160 mm
Seisund:
hea (kasutatud)
Hind ja asukoht
Asukoht:
26215 Wiefelstede, DE Saksamaa
A20521435
Viitenumber:
Kirjeldus
Pneumatic cylinder, air cylinder, pneumatic piston, air piston
-Manufacturer: Festo, Standard cylinder type DSBC-80-160-PPVA-N3
Gisdpoxwkr Nsfx Ap Dot
-Stroke travel: 160 mm
-Piston: Ø 80 mm
-Piston rod: Ø 25 mm / M20
-Hole: Ø 20 mm
-Max. pressure: 12 bar