Festo DNN-63-1000 PPV-A
fikseeritud hind lisandub käibemaks
Seisund
Kasutatud
Asukoht
Wiefelstede Saksamaa
Pneumaatiline silinder Festo DNN-63-1000 PPV-A
more Images
Festo DNN-63-1000 PPV-A
Festo DNN-63-1000 PPV-A
Festo DNN-63-1000 PPV-A
Festo DNN-63-1000 PPV-A
Festo DNN-63-1000 PPV-A
Andmed masina kohta
Masina nimetus:
Pneumaatiline silinder
Tootja:
Festo
Mudel:
DNN-63-1000 PPV-A
Seisund:
hea (kasutatud)
Hind ja asukoht
Asukoht:
26215 Wiefelstede, Deutschland Saksamaa
A19512651
Viitenumber:
Kirjeldus
Pneumatic cylinder, air cylinder, pneumatic stamp, air stamp, standard cylinder, clamping cylinder
Gbsdjwxtmnspfx Ainol
-Manufacturer: Festo, standard cylinder double-acting type DNN-63-1000 PPV-A
-Stroke: 1000 mm
-Piston: Ø 63 mm
-Piston rod: Ø 20 mm
-max. pressure: 12 bar