Festo DNC-63-600-PPV-A
fikseeritud hind lisandub käibemaks
Seisund
Kasutatud
Asukoht
Wiefelstede Saksamaa
Pneumaatiline silinder Festo DNC-63-600-PPV-A
more Images
Festo DNC-63-600-PPV-A
Festo DNC-63-600-PPV-A
Festo DNC-63-600-PPV-A
Festo DNC-63-600-PPV-A
Festo DNC-63-600-PPV-A
Festo DNC-63-600-PPV-A
Andmed masina kohta
Masina nimetus:
Pneumaatiline silinder
Tootja:
Festo
Mudel:
DNC-63-600-PPV-A
Seisund:
kasutatud
Hind ja asukoht
Asukoht:
26215 Wiefelstede, Deutschland Saksamaa
A13658953
Viitenumber:
Kirjeldus
-Manufacturer: Festo, standard cylinder type DNC-63-410-PPV-A
-Stroke: 410mm
-Piston: Ø 63 mm
-Piston rod: Ø 20 mm / M16 x 1.5