Festo DN-80-25-PPV
fikseeritud hind lisandub käibemaks
Seisund
Kasutatud
Asukoht
Wiefelstede Saksamaa
Pneumaatiline silindri Festo DN-80-25-PPV
more Images
Festo DN-80-25-PPV
Festo DN-80-25-PPV
Festo DN-80-25-PPV
Festo DN-80-25-PPV
Andmed masina kohta
Masina nimetus:
Pneumaatiline silindri
Tootja:
Festo
Mudel:
DN-80-25-PPV
Seisund:
kasutatud
Hind ja asukoht
Müüja asukoht:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Saksamaa Saksamaa
A3428304
Viitenumber:
Kirjeldus
Pneumatic cylinders, air cylinders, standard cylinders, clamping cylinders
Gisdpfedkx Tuex Ap Djt
-Manufacturer: Festo
-Type: DN-80-25-PPV
-Piston: Ø 80 mm
-Stroke: 25 mm
-Pressure: max. 12 bar