Festo ADN-63-80-A-PPS-A Hub 80 mm
fikseeritud hind lisandub käibemaks
Seisund
Kasutatud
Asukoht
Wiefelstede Saksamaa
Kompaktne silinder Festo ADN-63-80-A-PPS-A  Hub 80 mm
more Images
Andmed masina kohta
Masina nimetus:
Kompaktne silinder
Tootja:
Festo
Mudel:
ADN-63-80-A-PPS-A Hub 80 mm
Seisund:
hea (kasutatud)
Hind ja asukoht
Asukoht:
26215 Wiefelstede, DE Saksamaa
A20521775
Viitenumber:
Kirjeldus
Pneumatic cylinders, air cylinders, pneumatic pistons, air pistons, compact cylinders
-Manufacturer: Festo, compact cylinder type ADN-63-80-A-PPS-A
-Stroke travel: 80 mm
-Piston: Ø 63 mm
-Piston rod: Ø 16 mm / M12
Gijdpexwk Htjfx Ap Dot
-Hole: Ø 12 mm
-Max. pressure: 10 bar