Fagor Helmerding SCM2-500-2400-1700
Tootmisaasta
1988
Seisund
Kasutatud (täielikult töökorras)
Asukoht
Bad Oeynhausen Saksamaa
Kahe tugisambaga ekstsentrikpress Fagor Helmerding SCM2-500-2400-1700
more Images
Andmed masina kohta
Masina nimetus:
Kahe tugisambaga ekstsentrikpress
Tootja:
Fagor Helmerding
Mudel:
SCM2-500-2400-1700
Tootmisaasta:
1988
Seisund:
kasutatud
Töövõimekus:
täielikult töökorras
Hind ja asukoht
Asukoht:
Zur Hüffe 9, 32547 Bad Oeynhausen, Deutschland Saksamaa
Kirjeldus
Press capacity 5,000 kN
Table area 2,400 mm x 1,700 mm
Ram area 2,400 mm x 1,400 mm
Adjustable stroke 25 mm - 200 mm
Ram adjustment max. 200 mm
Stroke rate 20 - 100 spm
Drive power 84 kW
Gjdpfx Apoyg Emzj Deit
Machine weight approx. 62,500 kg
with roller feeder/straightener combination + decoiler
Further data and photos available on request
Kuulutus tõlgiti automaatselt. Tõlkevigu võib esineda.
Pakkuja
Registreeritud alates: 2007
9 Kuulutused internetis
Helistada
Saada päring
Maaus
Saksamaa
Austria
Šveits
Ameerika Ühendriigid
Suurbritannia
Prantsusmaa
Belgia
Hispaania
Mehhiko
Itaalia
Holland
Poola
Vene Föderatsioon
Valgevene (Valgevene Vabariik)
Ukraina
Eesti
Türgi
Uus-Meremaa
Iirimaa
Tšehhi Vabariik
Taani
Soome
Rootsi
Norra
Luksemburg
Kreeka
Leedu
Läti
Island
Portugal
Brasiilia
Venezuela
Argentiina
Ungari
Slovakkia
Rumeenia
Moldova
Sloveenia
Serbia
Montenegro
Albaania
Horvaatia
Bulgaaria
Põhja-Makedoonia
Bosnia ja Hertsegoviina
Iisrael
Egiptus
Maroko
India
Indoneesia
Lõuna-Korea
Jaapan
Tai
Malaisia
Vietnam
Hiina, Rahvavabariik
Taiwan
Iraan
Bangladesh
Päringut ei õnnestunud saata. Palun proovige hiljem uuesti.
Telefon & Faks
+49 5731 ... kuulutused
Need kuulutused võivad samuti teile huvi pakkuda.
Väike kuulutus
Autoklaav Steriflow Barriquand 1351
more images
Prantsusmaa Mouvaux
1 648 km
Autoklaav
SteriflowBarriquand 1351
Väike kuulutus
Painde pink HFE220-3L Amada Abkant HFE 220-3L
Saksamaa Hagen
1 371 km
Painde pink HFE220-3L
Amada AbkantHFE 220-3L
Kontrollitud müüja
Lõiketugi 1.250 x Ø 180 mm BOECKER & VOLKENBORN
Saksamaa Saksamaa
Lõiketugi 1.250 x Ø 180 mm
BOECKER & VOLKENBORN
Decoiler - paisutava toruga decoiler 20 t S.A.G.
Saksamaa Saksamaa
Decoiler - paisutava toruga decoiler 20 t
S.A.G.
Käivraamfreespink X = 4 000 mm SHW PowerSpeed 5 - Heidenhain iTNC 530
Saksamaa Ellwangen (Jagst)
Käivraamfreespink X = 4 000 mm