DEN-JET CD160-2500
Tootmisaasta
2017
Seisund
Kasutatud (täielikult töökorras)
Asukoht
Rheda-Wiedenbrück Saksamaa
2500 bar 25 l/min diisel kõrgsurve seade DEN-JET CD160-2500
more Images
DEN-JET CD160-2500
DEN-JET CD160-2500
DEN-JET CD160-2500
DEN-JET CD160-2500
DEN-JET CD160-2500
DEN-JET CD160-2500
DEN-JET CD160-2500
DEN-JET CD160-2500
DEN-JET CD160-2500
DEN-JET CD160-2500
DEN-JET CD160-2500
Andmed masina kohta
Masina nimetus:
2500 bar 25 l/min diisel kõrgsurve seade
Tootja:
DEN-JET
Mudel:
CD160-2500
Tootmisaasta:
2017
Seisund:
kasutatud
Töövõimekus:
täielikult töökorras
Tööajad:
300 h
Hind ja asukoht
Asukoht:
33378 Rheda-Wiedenbrück, Deutschland Saksamaa
Helistada
Tehnilised andmed
Kogulaius:
2 160 mm
Kogupikkus:
1 350 mm
Kogukõrgus:
1 700 mm
Rõhk:
2 500 latt
Töörõhk:
2 500 latt
Kütus:
diisel
Kogumass:
1 850 kg
Pöörlemiskiirus (maks.):
1 800 p/min
Kõrgsurvevooliku pikkus:
20 000 mm
Tühimass:
1 850 kg
Kütusepaagi maht:
140 l
Jahutuse tüüp:
vesi
Võimsus:
120 kW (163,15 hj)
Veeerõhk:
Pumba võimsus:
25 l/min
Varustus:
Tüübisilt saadaval, kraana
Pakkumise üksikasjad
kuulutuse ID:
A20451375
Viitenumber:
Kirjeldus
CD160-2500 with 2500 bar and 25 l/min. The pump is powered by a water-cooled 4-cylinder SISU diesel engine. The entire frame is made of hot-dip galvanized steel, ensuring long durability and corrosion resistance. The frame is equipped on all four corners with rubber feet, forklift pockets, and lifting eyes. The machine features a galvanized roof plate with a side mount for the protection and storage of, for example, high-pressure hoses. Similar to but not a Dynajet, Falch, Hammelmann, Kamat, Uraca, Woma, etc.
General Specifications:
Operating pressure: 2500 bar
Flow rate: 25 l/min
Max. pump speed: 560 rpm
Drive engine: 4-cylinder SISU diesel
Drive engine output: 119.3 kW
Drive engine speed: 1800 rpm
Gbedexufbtopfx Ainsl
Tank: 140 L
Max. fuel consumption: 26 L/h
Dimensions and unladen weight (SKID): 2160 mm x 1350 mm x 1700 mm (1850 kg)