C6000FSL / DUPLEX 4100 / FREE-LIFT
Külglaadur tõstuk
Combilift
VB lisandub käibemaks
Tootmisaasta
2019
Seisund
Kasutatud
(täielikult töökorras)
Asukoht
Łomno
Andmed masina kohta
- Masina nimetus:
- Külglaadur tõstuk
- Tootja:
- Combilift
- Tootmisaasta:
- 2019
- Seisund:
- väga hea (kasutatud)
- Töövõimekus:
- täielikult töökorras
- Tööajad:
- 4 428 h
Hind ja asukoht
VB lisandub käibemaks
- Asukoht:
- Łomno 15A, 27-225 Pawłów, Polska
Helistada
Tehnilised andmed
- Kandevõime:
- 6 000 kg
- Tõstekõrgus:
- 4 100 mm
- Vaba tõstekõrgus:
- 1 900 mm
- Koormekese:
- 600 mm
- Kütuse tüüp:
- diisel
- Masti tüüp:
- dupleks
- Ehituskõrgus:
- 2 950 mm
- Mootori tootja:
- DEUTZ
- Ülekande tüüp:
- hüdrostaat
- Kahvliga kanduri laius:
- 1 320 mm
- Kahvli pikkus:
- 1 400 mm
- Kahvlilaius:
- 200 mm
- Kahvlite paksus:
- 50 mm
- Rehvi seisukord:
- 100 protsent
- Esirehvi tüüp:
- superelastsed rehvid (mustad)
- Eesrattarehvi suurus:
- 8.25 R15
- Tagumise rehvi tüüp:
- Tagumise rehvi suurus:
- 315/70 R15
- Kogumass:
- 15 500 kg
- Tühimass:
- Kogukõrgus:
- 3 200 mm
- Kogupikkus:
- 4 700 mm
- Kogulaius:
- 2 300 mm
- Värv:
- kollane
- Mootori mudel:
- TCD 3.6 L4
- Varustus:
- CE-märgistus, alusekahvlid, kabiin, külgnihkumine, valgustus
Pakkumise üksikasjad
- kuulutuse ID:
- A21917618
- Viitenumber:
- R_W115
- Värskendus:
- viimati kuupäeval 13.05.2026
Kirjeldus
🔍 Looking for a reliable forklift? We are industry specialists! 💼
✅ Explore our inventory and find the ideal solution for your business!
🚜 Highlighted in this listing:
COMBILIFT C6000FSL – DUPLEX 4100mm – Year 2019 – 4428 HOURS – DIESEL – FREE LIFT – FORK POSITIONER – SIDELOADER – 1400MM FORKS – CONDITION: 5/5 ⭐
This forklift is in excellent technical condition and ready for immediate deployment. 🔧
🔧 Key Features and Technical Specifications:
Model: COMBILIFT C6000FSL
Year of manufacture: 06/2019 📅
Lifting capacity: 6,000 kg ⚖️
Operating hours: 4,428 h ⏱️
Mast type: Duplex
Lift height: 4,100 mm 📦
Power: Diesel ⛽
Load center: 600 mm
Total weight: 9,500 kg
🛞 Tyres:
Solid, superelastic tyres in good condition
Front tyres: Superelastic – 8.25 R15 – ✅ 100% TREAD
Rear tyre: Superelastic – 315/70 R15 – ✅ 100% TREAD
📐 Dimensions:
Overall height (mast lowered): 2,950 mm
Fork length: 1,400 mm
Free lift: 1,900 mm
Total height (mast extended): 3,200 mm
Overall length: 4,700 mm
Overall width: 2,300 mm
Positioner width: 1,320 mm
⚙️ Equipment:
💡 Lighting system
🎯 Adjustable boom
🥄 Pallet forks
🎚️ Fork positioner
🛠️ Operator cabin
📏 Side platforms – 1,400 mm
🧩 Additional Features:
🔄 Integrated multi-directional steering system
👨✈️ Ergonomic operator’s cabin
🏋️♂️ High reliability during intensive operation
🏭 Suitable for both outdoor and indoor warehouse applications
📦 Condition: Fully operational, regularly maintained, and immediately available for work.
🚚 We offer Europe-wide transport and provide a FREE initial inspection! 🎁
Giodjy R N Swjpfx Al Iot
Kuulutus tõlgiti automaatselt. Tõlkevigu võib esineda.
🚜 Highlighted in this listing:
Model: COMBILIFT C6000FSL
Year of manufacture: 06/2019 📅
Lifting capacity: 6,000 kg ⚖️
Operating hours: 4,428 h ⏱️
Mast type: Duplex
Lift height: 4,100 mm 📦
Power: Diesel ⛽
Load center: 600 mm
Total weight: 9,500 kg
🛞 Tyres:
📐 Dimensions:
Fork length: 1,400 mm
Free lift: 1,900 mm
Overall length: 4,700 mm
Overall width: 2,300 mm
Positioner width: 1,320 mm
⚙️ Equipment:
💡 Lighting system
🎯 Adjustable boom
🥄 Pallet forks
🎚️ Fork positioner
🛠️ Operator cabin
📏 Side platforms – 1,400 mm