C3000GST GAS TRIPLEX 8300 FREE LIFT TOP1
4-suunaline tõstuk
Combilift
VB lisandub käibemaks
Tootmisaasta
2012
Seisund
Kasutatud
(täielikult töökorras)
Asukoht
Łomno
Andmed masina kohta
- Masina nimetus:
- 4-suunaline tõstuk
- Tootja:
- Combilift
- Tootmisaasta:
- 2012
- Seisund:
- väga hea (kasutatud)
- Töövõimekus:
- täielikult töökorras
- Tööajad:
- 6 405 h
Hind ja asukoht
VB lisandub käibemaks
- rentimine:
- on võimalik
- Asukoht:
- Łomno 15A, 27-225 Pawłów, Polska
Helistada
Tehnilised andmed
- Kandevõime:
- 3 000 kg
- Tõstekõrgus:
- 8 300 mm
- Vaba tõstekõrgus:
- 2 800 mm
- Koormekese:
- 600 mm
- Kütuse tüüp:
- gaas
- Masti tüüp:
- kolmekordne (triplex)
- Ehituskõrgus:
- 3 700 mm
- Mootori tootja:
- G.M.
- Ülekande tüüp:
- hüdrostaat
- Kahvliga kanduri laius:
- 1 360 mm
- Kahvli pikkus:
- 1 100 mm
- Kahvlilaius:
- 120 mm
- Kahvlite paksus:
- 50 mm
- Rehvi seisukord:
- 100 protsent
- Esirehvi tüüp:
- täiskummirehvid (mustad)
- Eesrattarehvi suurus:
- 16X7X10 1/2
- Tagumise rehvi tüüp:
- täiskummirehvid (mustad)
- Tagumise rehvi suurus:
- 23X10-12
- Kogumass:
- 9 400 kg
- Tühimass:
- Kogukõrgus:
- 2 650 mm
- Kogupikkus:
- 2 000 mm
- Kogulaius:
- 3 100 mm
- Värv:
- punane
- Varustus:
Pakkumise üksikasjad
- kuulutuse ID:
- A21917823
- Viitenumber:
- R_W188
- Värskendus:
- viimati kuupäeval 13.05.2026
Kirjeldus
COMBILIFT C3000GST | 2012 | GAS | Triplex 8300 mm | Condition 5/5 ⭐
Technical specifications:
Gbedpfx Asy R Rd Uoinjl
Manufacturer / Model: COMBILIFT C3000GST
Year of manufacture: 2012
Operating hours: 6405 h
Drive: GAS
Lifting capacity: 3000 kg
Load centre: 600 mm
Mast type: Triplex
Lift height: 8300 mm
Fork positioner: 1360 mm
Fork length: 1100 mm
Own weight: 6400 kg
Dimensions:
Length: 2000 mm
Width: 3100 mm
Height: 2650 mm
Overall height: 3700 mm
Tyres (NEW – 100%) 🆕
Superelastic (solid rubber)
Front: 16x7x10 1/2
Rear: 23x10-12
Refurbished condition – corrosion-free ✨
Condition:
Technical: 5/5 – fully serviced and inspected 🔧
Visual: Very good – refurbished, like new 👌
Immediately ready for use – no further investment necessary ✅
Warranty included. Transport available 🚛
Kuulutus tõlgiti automaatselt. Tõlkevigu võib esineda.
Technical specifications:
Gbedpfx Asy R Rd Uoinjl
Year of manufacture: 2012
Operating hours: 6405 h
Drive: GAS
Lifting capacity: 3000 kg
Load centre: 600 mm
Mast type: Triplex
Lift height: 8300 mm
Fork positioner: 1360 mm
Fork length: 1100 mm
Own weight: 6400 kg
Dimensions:
Length: 2000 mm
Width: 3100 mm
Height: 2650 mm
Overall height: 3700 mm
Tyres (NEW – 100%) 🆕