Cognex IS7802-373-50-LAB // 821-10035-2R B
VB lisandub käibemaks
Tootmisaasta
2021
Seisund
näitusmasin (täielikult töökorras)
Asukoht
Wöllstadt Saksamaa
Cognex InSight Vision System kaamerakomplekt B Cognex IS7802-373-50-LAB // 821-10035-2R B
more Images
Andmed masina kohta
Masina nimetus:
Cognex InSight Vision System kaamerakomplekt B
Tootja:
Cognex
Mudel:
IS7802-373-50-LAB // 821-10035-2R B
Tootmisaasta:
2021
Seisund:
nagu uus (näitusmasin)
Töövõimekus:
täielikult töökorras
Hind ja asukoht
VB lisandub käibemaks
Asukoht:
Am Kalkofen 5, 61206 Wöllstadt, Deutschland Saksamaa
Kirjeldus
Godpomx Sl Tofx Ap Djub
Digital Machine Vision Camera (2Mpixel) with PatMax RedLine + Gigabit Ethernet (GigE) - Demonstrator - COGNEX (In-Sight 7000 Gen2 Series) - 7802 - 1600x1200pixels UXGA resolution (1/1.8" CMOS monochrome scanning with global shutter) - 53fps - C-mount type / S-mount type - 7. 2GB (program; non-volatile flash memory) + 512MB (SDRAM) + 8GB (SD card) - 1 x digital input (15-28Vdc / optocoupler; isolated trigger input) + 3 x digital inputs (15-28Vdc / optocoupler; isolated discrete inputs) + 4 x digital outputs (26. 4Vdc 50mA / sink/source discrete outputs) - 8-pin M12 connector (Ethernet) + 5-pin M12 connector (supply) + 12-pin M12 connector (breakout) + Micro SD card slot - supply voltage 24Vdc - with RS-232C + Ethernet + PROFINET + CC-Link + Modbus TCP communication capability - IP67 - aluminum (die-cast) housing - compatible with Patmax redline