Chen Hsong SM4500-TP (2013)Chen Hsong
SM4500-TP
Chen Hsong SM4500-TP (2013)
Chen Hsong
SM4500-TP
Tootmisaasta
2013
Seisund
Kasutatud
Asukoht
Trenčianske Stankovce
Andmed masina kohta
- Masina nimetus:
- Chen Hsong SM4500-TP (2013)
- Tootja:
- Chen Hsong
- Mudel:
- SM4500-TP
- Tootmisaasta:
- 2013
- Seisund:
- hea (kasutatud)
Hind ja asukoht
- Müüja asukoht:
- 3011 Sedličná, 913 11 Trenčianske Stankovce, Slovakkia
- A19630856
- Viitenumber:
- Värskendus:
- viimati kuupäeval 20.08.2025
Kirjeldus
Chen Hsong SM4500-TP (2013) Supermaster Servo drive series
Clamping force: 4500 t
Screw diameter: 250 mm
Shot weight: 61166 g
Distance between tie bars V: 2100 mm
Distance between tie bars H: 2430 mm
Opening stroke: 2300-3400 mm
Giedpfjw Dc Eksx Ap Djt
Shot volume: 67216 cm3
Max daylight: 4500 mm
Clamping force: 4500 t
Screw diameter: 250 mm
Shot weight: 61166 g
Opening stroke: 2300-3400 mm
Giedpfjw Dc Eksx Ap Djt
Shot volume: 67216 cm3
Max daylight: 4500 mm
Need kuulutused võivad samuti teile huvi pakkuda.
Väike kuulutus
Mouvaux
1 648 km
Autoklaav
SteriflowBarriquand 1351
SteriflowBarriquand 1351
Väike kuulutus
Wiefelstede
1 205 km
Roostevabast terasest purusti
Willenberg4.500.900
Willenberg4.500.900
Hagen
Painde pink HFE220-3L
Amada AbkantHFE 220-3L
Amada AbkantHFE 220-3L
Saksamaa
Lõiketugi 1.250 x Ø 180 mm
BOECKER & VOLKENBORN
BOECKER & VOLKENBORN
Ellwangen (Jagst)
Käivraamfreespink X = 4 000 mm