BT VCE 150 ABT
VCE 150 A
BT VCE 150 A
BT
VCE 150 A
Tootmisaasta
2007
Seisund
Kasutatud
Asukoht
Hardinxveld-Giessendam
Andmed masina kohta
- Masina nimetus:
- BT VCE 150 A
- Tootja:
- BT
- Mudel:
- VCE 150 A
- Tootmisaasta:
- 2007
- Seisund:
- hea (kasutatud)
- Tööajad:
- 3 130 h
Hind ja asukoht
- Müüja asukoht:
- Schrank 2, 3371 KJ Hardinxveld-Giessendam, Holland
Helistada
Tehnilised andmed
- Kandevõime:
- 1 500 kg
- Tõstekõrgus:
- 6 950 mm
- Kütuse tüüp:
- elektriline
- Masti tüüp:
- kolmekordne (triplex)
- Ehituskõrgus:
- 3 150 mm
Kirjeldus
Field of application: Internal logistics
Fork carriage: Other
Godpoxakwkofx Ainebl
Please contact Pieter de Vries , , ) for more information
Fork carriage: Other
Godpoxakwkofx Ainebl
Pakkuja
Märkus: Registreeru tasuta või logi sisse, et saada kogu teave.
Registreeritud alates: 2020
9 Kuulutused internetis
Saada päring
Telefon & Faks
+31 184 2... kuulutused
Need kuulutused võivad samuti teile huvi pakkuda.
Väike kuulutus
Topole
717 km
Kitsarööpmeline veoauto BT VCE150A
TOYOTA BTVCE150A
TOYOTA BTVCE150A
Väike kuulutus
Dinkelsbühl
1 427 km
Lintsaag
MEBA260 AP
MEBA260 AP
Egenhofen
1 467 km
Vaakum-membraanipress
IstraTF-300HV
IstraTF-300HV
Warstein
Diislikütuse paak Teenindusjaam
Wettringen
Kimbumisseade
KrpanPD 1200 M
KrpanPD 1200 M
Eesti
Töötlemiskeskus
TeknaTKE783
TeknaTKE783
Nordhorn
Laastplaat Põrandakate Ladustamisplatvorm Board
1.000 m², 2.500 mm x 2.000 mm x 38 mmAusführung: P6