BOSSI VE 370 3700H-2300
EXW VB lisandub käibemaks
Tootmisaasta
2016
Seisund
Kasutatud (täielikult töökorras)
Asukoht
Chełmża Poola
Sissepritsevormimis-masin BOSSI VE 370 3700H-2300
more Images
YouTube video
BOSSI VE 370 3700H-2300
BOSSI VE 370 3700H-2300
BOSSI VE 370 3700H-2300
Andmed masina kohta
Masina nimetus:
Sissepritsevormimis-masin
Tootja:
BOSSI
Mudel:
VE 370 3700H-2300
Masina number:
Tootmisaasta:
2016
Seisund:
väga hea (kasutatud)
Töövõimekus:
täielikult töökorras
Tööajad:
47 000 h
Hind ja asukoht
EXW VB lisandub käibemaks
Asukoht:
Dworcowa 4b, 87-140 Chełmża, Polska Poola
Helistada
Tehnilised andmed
Kinnitustugevus:
3 700 kN
Kruvi läbimõõt:
70 mm
Kliirens veergude vahel:
710 mm
Töömaht:
1 175 cm³
Sissepritserõhk:
1 400 latt
Sissepritse kaal:
1 060 g
Vormi kõrgus (min.):
300 mm
Avalaõh:
710 mm
Plaadi laius:
1 070 mm
Plaadi kõrgus:
990 mm
Kogupikkus:
8 135 mm
Kogulaius:
1 890 mm
Kogukõrgus:
2 275 mm
Kogumass:
16 000 kg
Pumba võimsus:
107 000 W
Kirjeldus
Fully electric Negri Bossi injection moulding machine. Was operational in production until the end.
Gedpfx Asyxpd Asinsbl
Kuulutus tõlgiti automaatselt. Tõlkevigu võib esineda.
Pakkuja
Registreeritud alates: 2025
2 Kuulutused internetis
Helistada
Saada päring
Maaus
Saksamaa
Austria
Šveits
Ameerika Ühendriigid
Suurbritannia
Prantsusmaa
Belgia
Hispaania
Mehhiko
Itaalia
Holland
Poola
Vene Föderatsioon
Valgevene (Valgevene Vabariik)
Ukraina
Eesti
Türgi
Uus-Meremaa
Iirimaa
Tšehhi Vabariik
Taani
Soome
Rootsi
Norra
Luksemburg
Kreeka
Leedu
Läti
Island
Portugal
Brasiilia
Venezuela
Argentiina
Ungari
Slovakkia
Rumeenia
Moldova
Sloveenia
Serbia
Montenegro
Albaania
Horvaatia
Bulgaaria
Põhja-Makedoonia
Bosnia ja Hertsegoviina
Iisrael
Egiptus
Maroko
India
Indoneesia
Lõuna-Korea
Jaapan
Tai
Malaisia
Vietnam
Hiina, Rahvavabariik
Taiwan
Iraan
Bangladesh
Päringut ei õnnestunud saata. Palun proovige hiljem uuesti.
Telefon & Faks
+48 56 67... kuulutused
Need kuulutused võivad samuti teile huvi pakkuda.
Väike kuulutus
Süstevalu masin KraussMaffei Technologies GmbH KM 80 / 380 CX G06
more images
Saksamaa Vaterstetten
1 451 km
Süstevalu masin
KraussMaffei Technologies GmbHKM 80 / 380 CX G06
Väike kuulutus
Gravimeetriline doseerimisjaam Amboss + Langbein AL GB 2.3
Berlin
1 001 km
Gravimeetriline doseerimisjaam
Amboss + LangbeinAL GB 2.3
Cnc treipingi Colchester TORNADO 200
Itaalia Paitone
Cnc treipingi
ColchesterTORNADO 200
Süstevalu masin Netstal Synergy 1000-230
Saksamaa Weißenburg in Bayern
Süstevalu masin
NetstalSynergy 1000-230
Kontrollitud müüja
Külmutusaine süsteem COPELAND D6DT5-320X-AWM/D (x4)
Poola Kraków
Külmutusaine süsteem
COPELANDD6DT5-320X-AWM/D (x4)
Süstevalu masin Engel Victory 2050/350
Rumeenia Brașov
EngelVictory 2050/350
Varutoitegeneraator 550 kVA 500 kVA 500 kW Volvo Penta Notstromaggregat Volvo Penta TAD1642GE
Saksamaa Salzhausen
Varutoitegeneraator 550 kVA 500 kVA 500 kW