Arburg 470C 1500 400 (2014) Kuldne väljaanneArburg
470C 1500 400
Arburg 470C 1500 400 (2014) Kuldne väljaanne
Arburg
470C 1500 400
Tootmisaasta
2014
Seisund
Kasutatud
Asukoht
Trenčianske Stankovce
Andmed masina kohta
- Masina nimetus:
- Tootja:
- Arburg
- Mudel:
- Tootmisaasta:
- 2014
- Seisund:
- väga hea (kasutatud)
Hind ja asukoht
- Müüja asukoht:
- 3011 Sedličná, 913 11 Trenčianske Stankovce, Slovakkia
Helistada
Tehnilised andmed
- Varustus:
- dokumentatsioon / käsiraamat
Pakkumise üksikasjad
- kuulutuse ID:
- A20719022
- Viitenumber:
- Värskendus:
- viimati kuupäeval 11.05.2026
Kirjeldus
Arburg 470C 1500 400 (2014) Golden edition
Clamping force: 150 t
Screw diameter: 45 mm (wear resistant)
Distance between tie bars V: 470 mm
Distance between tie bars H: 470 mm
Type: Horizontal
Drive: Hydraulic
Air blow 2 units
Euromap 67 for robot
2 pumps machine
Injection pressure incrased 10% (2500bar)
Godpfxox Elqro Ap Deit
HOURS: 54914
Clamping force: 150 t
Type: Horizontal
Drive: Hydraulic
Air blow 2 units
Euromap 67 for robot
2 pumps machine