Arburg 420 C 1000-350Arburg
420 C 1000-350
Arburg 420 C 1000-350
Arburg
420 C 1000-350
Tootmisaasta
2000
Seisund
Kasutatud
Asukoht
Slovakkia
Andmed masina kohta
- Masina nimetus:
- Arburg 420 C 1000-350
- Tootja:
- Arburg
- Mudel:
- Tootmisaasta:
- 2000
- Seisund:
- hea (kasutatud)
Hind ja asukoht
- Asukoht:
- Slovakia
- A15178000
- Viitenumber:
- Värskendus:
- viimati kuupäeval 25.03.2026
Kirjeldus
Arburg 420C 1000-350
Clamping force: 100 tons
Distance between tie bars: 420 x 420 mm
Gedporthkuefx Ainobl
Mold plattens: 570 x 570 mm
Screw diameter: 35 mm
Injection volume: 230 cm3
Shot weight: 127 g
Clamping force: 100 tons
Gedporthkuefx Ainobl
Mold plattens: 570 x 570 mm
Screw diameter: 35 mm
Injection volume: 230 cm3
Shot weight: 127 g
Need kuulutused võivad samuti teile huvi pakkuda.
Väike kuulutus
Łódź
835 km
Sissepritsevormimis-masin
Arburg420C 1000-350
Arburg420C 1000-350
Väike kuulutus
Tata
1 298 km
Pöörlev korvpesur, pihustuspesuseade
SUMMA-SUMPERK DC3/OSKParts cleaning degreasing system
Saksamaa
1 242 km
Robotiga survevalu masin
ARBURG420C1000-350
ARBURG420C1000-350
Koszalin
733 km
Süstevalu masin
Arburg420C-1000-350 (174)
Arburg420C-1000-350 (174)
Contamine-sur-Arve
CNC automaatne treipingi
GILDEMEISTERSprint 42 linear
GILDEMEISTERSprint 42 linear
Białogard
755 km
Lukussilinder
Arburg420C 1000-350
Arburg420C 1000-350
Kassel
Ploughs
AmazoneTeres 300 V 5+0 100
AmazoneTeres 300 V 5+0 100