Anayak FBZ-HV 2500
Tootmisaasta
1997
Seisund
Kasutatud (täielikult töökorras)
Asukoht
Gelderland Holland
Andmed masina kohta
Masina nimetus:
Voodi freespink
Tootja:
Anayak
Mudel:
FBZ-HV 2500
Masina number:
M-970504
Tootmisaasta:
1997
Seisund:
töövalmis (kasutatud)
Töövõimekus:
täielikult töökorras
Tehnilised andmed
X-telje liikumisteekond:
2 500 mm
Y-telje liikumisteekond:
935 mm
Z-telje liikumisteekond:
900 mm
Spindli pöörlemiskiirus (maks.):
3 000 p/min
Tööriistade vahetusmagasini pesade arv:
30
ettevõtmine
Asukoht:
Gelderland, Holland Holland – Kaugus: ca 1 430 km
Saadavus:
kohe pärast oksjoni lõppu
Tingimused tarnimiseks:
FCA
Demontaaži- ja laadimiskulud:
tasuta
Ülevõtmine asukohast:
tasuta
Saatmiskulud:
Kirjeldus
TECHNICAL DETAILS
CNC control: Heidenhain (2x control unit)
Travel X: 2,500 mm
Travel Y: 935 mm
Travel Z: 900 mm
Machine table
Table size: 2,900 × 800 mm
Rotary table size: 800 × 800 mm
Spindle
Spindle speed: 3,000 rpm
Tool holder: ISO 50
Tool magazine: 30 slots
Milling head: swiveling
Machine dimensions and weight
Machine dimensions (L × W × H): 6,500 × 3,200 × 3,500 mm
Machine weight: 18,500 kg
EQUIPMENT
- Double CNC-controlled with Heidenhain control systems
- Large bed table with separate 800 × 800 mm rotary table
- Rotatable milling head for flexible processing
- Spindle with 3,000 rpm and ISO 50 tool holder
- Automatic tool magazine for 30 tools
- Includes all peripheral devices and documentation
- Machine is already disassembled for transport
Kuulutus tõlgiti automaatselt. Tõlkevigu võib esineda.
Makse töötlemine
Ostukulud:
18 %
Makse tingimused:
100% ettemaks